Haberler

Wreckfest Mobil Cihazlara geliyor!

HandyGames, son derece detaylı hasar modeline sahip yarış oyunu Wreckfest’in mobile geleceğini duyurdu. Wreckfest’i oynamak isteyenler Google Play Store ve Samsung Galaxy Store‘da ön kayıt yaptırabilir. Oyun iOS için daha sonra çıkacak. Wreckfest; 80’lerden kas arabaları, birçok özelleştirme, çoklu mod, kontrolör desteği ve daha fazlasını içerecek.

Wreckfest’teki bazı modlarda, karşıdan gelen trafik de dahil olmak üzere etraflarındaki her şeyi yok ederken yüksek hızlı yarışlarda yarışan oyuncular olacak. Ama aynı zamanda derbi arenalarında araba kullanma ve oradaki diğer araçları yok etme fırsatına da sahip olacaklar. Oyun bu modların bazılarına çok oyunculu oynama özelliği ekleyecek.

İlginizi Çekebilir: Death Stranding PC Game Pass’e Geliyor

Wreckfest

Birşeyleri yok etmenin yanı sıra oyuncular Amerika, Avrupa ve Asya’dan arabaları tamamen kişiselleştirme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca sizi hasar almaktan korumak için aracınızı güçlendirme seçeneği de olacak, ancak karşılığında aracınızı yavaşlatacak. Oyuncular, onlara üstünlük sağlamak için arabalarını sağlam tanklar, roketler, demir ve daha fazla eşya ile donatabilecek.

Mahsul hasat makineleri, çim biçme makineleri, okul otobüsleri, üç tekerlekli araçlar ve daha fazlasını içeren meydan okuma modları da olacak. Son olarak, bir kariyer modu, oyuncuların XP kazanmalarına, yeni yükseltmelerin kilidini açmalarına ve Wreckfest şampiyonu unvanını kazanmalarına izin verecek.

Wreckfest ilk olarak PC ve konsollar için 2018’de piyasaya sürüldü ve Metacritic’te 81 puana sahip oldu.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR