Haberler

Xbox Game Pass Haziran Ayı Oyunları Açıklandı!

Xbox Game Pass’e Haziran ayında gelecek oyun listesinin ilk yarısı açıklandı. Yakında 60 fps güncellemesi alacak olan Assassin’s Creed Origins ve birkaç diğer oyun da dahil olmak üzere bazı büyük oyunlarda Game Pass’e geliyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca Xbox Game Pass aboneleri için merak edilenler bu yazıda.

For Honor: Marching Fire Edition 1 Haziran’da başlıyor. Marching Fire DLC paketi konsol, PC ve Cloud için mevcut olacak. Sırada 2 Haziran’da konsol ve PC için gelecek dövüş oyunu Ninja Gaiden: Master Collection var. Bu koleksiyona 3 Ninja Garden oyunu ve bu oyunlardaki tüm mod ve DLC paketleri dahil olacak.

Daha sonra 7 Haziran’da Assassin’s Creed Origins ve Chorus konsol, PC ve Cloud için Game Pass abonelerine özel geliyor.

Ölümcül dönen disklerle dolu odalardan kaçınmaya çalıştığınız zorlu aksiyon-bulmaca oyunu Disc Room ve uzaydaki yollar hakkında bir co-op yönetim oyunu olan Spacelines From the Far Out, konsol, PC ve Cloud için 7 Haziran’da GamePass’e dahil olan diğer oyunlar arasında olacak.

Microsoft genellikle Game Pass oyunlarını her biri ayın ilk ve ikinci yarısı için olmak üzere iki dalga halinde duyurur, bu nedenle ikinci grupta neler olduğunu görmek için Haziran ayının ortasında TheGamerStation’ı tekrar kontrol edin. Microsoft ve Bethesda showcase‘i 12 Haziran’da gerçekleşecek ve etkinliğin yeni Xbox Game Pass haberlerini içermesi bekleniyor.

Haziran 2022 İçin Xbox Game Pass (İlk Dalga)


1 Haziran

  • For Honor: Marching FIre Edition — konsol, PC, cloud

2 Haziran

  • Ninja Gaiden: Master Collection — konsol, PC

7 Haziran

  • Assassin’s Creed Origins — konsol, PC, cloud
  • Chorus — konsol, PC, cloud
  • Disc Room — konsol, PC, cloud
  • Spacelines from the Far Out — konsol, PC


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR