Haberler

Yeni aksiyon-strateji oyunu Minecraft Legends için çıkış tarihi belli oldu.

Minecraft Legends adlı gerçek zamanlı bir Minecraft strateji oyunu, Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında resmi olarak duyuruldu.

Minecraft Legends, gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir 3D aksiyon oyunudur. Oyun, üçüncü şahıs tarafından kontrol edilen ve arkalarında daha küçük birlikler bulunan bir kahraman karakteri içeriyor. Temel oyun gibi inşa etmekle pek alakası gözükmese de fragmanda bazı temel ögeler bulunuyor.

Xbox Wire’daki bir blog gönderisinde açıklanan Minecraft Legends, Piglinlerin minecraft dünyasını istilasını işliyor, bu nedenle oyuncuların istilayı savuşturmak için birlikte çalışmak için bazı tanıdık arkadaşlar ve çetelerle birlikte çalışması gerekecek. Oyun ayrıca çevrimiçi bir co-op ve rekabetçi bir çevrimiçi moda sahip olacak. Minecraft Legends, 2023’te Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek.

Birkaç yıl önce Microsoft tarafından satın alındığından beri Minecraft markası daha da büyüdü. Hem Bedrock hem de Java sürümlerinde ana oyunda devam eden güncellemelerin yanı sıra, Minecraft Dungeons’ın arcade dahil hemen hemen her platforma geldiğini gördük. Hem Minecraft hem de Minecraft Dungeons artık Xbox Game Pass’te mevcut.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR