Haberler

Yeni Türk VALORANT Ajanı hakkında bir Teaser yayınlandı! Cypher’ın başı belada!

VALORANT Ajanları, yalnızca oyunu değil, hikayeyi de yönlendirmeye yardımcı olurlar. Bölüm 4 Perde II’nin bir Ajan yayınlanmamasıyla birlikte hayranlar bir sonraki Ajan için heyecanla bekliyor(Özellikle bu Ajan Türk olduğu için). Başka bir Ajan Teaser’ın yayınlanmasıyla beklemeleri uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İşte Yeni Türk Ajanla ilgili son gelişmeler.


Yeni Ajanın kendisi burada açıklanmasa da açıkça görülen bir karakter var. Teaserda Cypher bulunuyor ve son teaser’dan sonra hedef o gibi görünüyor.

Cypher’ın yakalanması da kayda değer. Cypher her şeyi görebilir ve istihbarat edinebilir. Ancak bu Teaserda, tüm kameralar ona odaklanmış gözüküyor. Bu, yeni VALORANT Ajanının aslında herkesi izleyen kişi olduğu anlamına gelebilir mi?

Her iki durumda da, VALORANT hayranları yaklaşık dört ay sonra yeni Türk Ajanı görmeyi dört gözle bekliyor olacak. Oyunun diğer yönlerini düzeltmeye önem vermek için küçük bir aradan sonra, Geliştirme ekibi bu yeni Ajanın yakında geleceğini gösteriyor.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR