Haberler

Yeni Türk VALORANT Ajanının adı sızdırıldı!

Yakında oyuna eklenecek en yeni VALORANT ajanının adı, oyunun en önde gelen data minerları tarafından twitterda sızdırıldı. Bir sonraki ajan, Fade adını kullanacak.

ValorLeaks ve Shiick’teki iki farklı data miner, yeni ajanın Fade adıyla çıkacağını tweetledi. Her ikisi de Fade’in, Türkiye’den gelen bir Öncü(Initiator) olduğunu söyledi. ”Fade avını eşit oranda terör ve taktikle takip eder.”

Bu, VALORANT tarafından son haftalarda yoğun olarak kullanılan korku temasını takip ediyor. Resmi VALORANT kanallarında çok sayıda ajanı çaresiz, endişe içinde sergileyen birkaç teaser yayınlandı. Devam eden VCT Masters Reykjavik etkinliği de korku temasına yoğun bir şekilde eğiliyor.

Fade, topluluk tarafından şimdiye kadar “Bounty Hunter” olarak anıldı. Mart ayının sonunda yayınlanan bir Ajanların Durumu blog gönderisinde geliştiriciler, yeni ajanın Öncü(Initiator) olacağını doğrulayarak Türkiye kökenli olduğuna dair ipuçları verdi ve yeteneklerinin “düşmanları avlarken samimi bir his” sağlayacağını söyledi. Gönderi ayrıca, geliştirme ekibinin daha “yerelleştirilmiş” başlatma ve keşif araçları sağlayacak bir yetenek seti üzerinde anlaştığını da aktardı.

Henüz “Fade”in hiçbir ekran görüntüsü veya modellemesi ortaya çıkmadı(Tek bildiğimiz parmağında nazar boncuklu bir yüzüğe sahip olduğu bir görüntü). Ek olarak, Riot’tan yeni ajanın adının Fade olduğuna dair resmi bir onay gelmedi. Şu anki bölümün ikinci perdesi 25 Nisan’da bitecek, bu yüzden hayranlar yeni Türk Ajanın üçüncü perdenin başında çıkış yapmasını bekleyebilirler.


Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir