Oyun Rehberler

Zelda Tears Of The Kingdom Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

Zelda: Tears Of The Kingdom Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır? The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’daki hızlı seyahat yöntemleri hakkında bilgi edinin.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom hızlı seyahat yöntemleri, oyun dünyasını keşfetmek için hızlı yöntemler sağlar. Belirli bölgelerde ileri geri giderek yeni konumlara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İşte Zelda: Tears of the Kingdom’daki hızlı seyahat mekanikleri konusunda size yardımcı olacak rehberimiz.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom hızlı seyahat yöntemleri
Zelda: Tears of the Kingdom’da oyununuz sırasında kullanılabilir hale gelen birkaç hızlı seyahat yöntemi vardır. Kullanılabilir olduğunda, dünya haritasını açabilir ve gamepad’inizdeki “A” düğmesine basarak bir nokta seçebilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Zelda Hakkında İçerikler


Aynı şekilde, birkaç istisna dışında, istediğiniz zaman kilidi açılmış konumlara hızlı seyahat edebileceğinizi de belirtmek gerekir. Bunu şehirde boştayken, bulutların arasından dalarken, yüzerken ve daha pek çok yerde yapabilirsiniz.

Zelda Tears Of The Kingdom Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır
Zelda Tears Of The Kingdom Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır

Türbeler – Büyük Gökyüzü Adası başlangıç alanını keşfederken, yeni yetenekler öğrenmek için çeşitli Türbelere gireceksiniz. Her Tapınağın önünde yerde beliren mavi daireleri fark edeceksiniz. Daha sonra, oyunun o bölümünü neredeyse tamamladığınızda, bu dairelerin hızlı seyahat noktaları olarak işlev gördüğü konusunda bilgilendirilirsiniz. Oradan, daha önce “etiketlediğiniz” (yani, haritanızda görünmesi için yeşil glifine dokunduğunuz) herhangi bir Tapınaktan hızlı seyahat edebileceksiniz.

Skyview Kuleleri – Her Skyview Kulesinin ilgili terminaliyle etkileşime geçtiğinizde, o yapının ışınlayıcısının kilidini açacaksınız ve bu da haritanızı çevredeki yüzey ve gökyüzü bölgeleri hakkında ayrıntılarla dolduracak. Bunlar sizi doğrudan gökyüzüne fırlatacağından, yakındaki önemli noktaları görebilecek ve onlara doğru süzülebileceksiniz.

Lightroots – Chasm, oyundaki yeraltı dünyasıdır ve neredeyse yüzey bölgesi kadar büyüktür. Tamamen karanlıkla örtülü olsa da, Lightroots adı verilen parıldayan noktalar vardır. Bunlar sarımsı bir parıltıya sahip büyük ağaç ampulleridir. Birine ulaştığınızda, hızlı seyahat noktası olarak yerin kilidini açmak için gövdeyle etkileşime geçin. Dahası, Işık Kökleri Uçurum’daki o bölgenin bir kısmını ortaya çıkaracaktır. Kasvet zayıflatıcısından aldığınız herhangi bir kalp zayıflatıcısı da ortadan kalkacaktır.

Seyahat Madalyonları – Son Zelda: Tears of the Kingdom hızlı seyahat yöntemi Seyahat Madalyonudur. Bu özel işlev Robbie’nin görevlerini tamamlayarak açılır. Daha sonra size bu öğelerden üç tane verilir ve bunları bulunduğunuz noktaya yerleştirebilirsiniz. Birini yerleştirdiğinizde, hızlı seyahat noktası olarak işlev görecek ve hatta başka bir yerde kullanmak istemeniz durumunda geri kazanabileceksiniz.

Zelda Tears Of The Kingdom Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir