Aksiyon Haberler Macera Nişancı(FPS-TPS) Survival

Alan Wake Remastered bu sonbaharda Nintendo Switch’e geliyor

Remedy Entertainment perşembe günü yaptığı açıklamada, Alan Wake Remastered’ın bu sonbaharda Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu. Oyun ilk olarak geçen yıl PlayStation, Xbox ve PC için (Epic Games Store aracılığıyla) piyasaya sürüldü. The Verge’e gönderilen bir basın e-postasına göre, Switch sürümü Remedy’nin cloud akışlı Switch Kontrol bağlantı noktasının aksine, “yerel olarak donanım üzerinde” çalışıyor.

Remedy, birkaç Alan Wake serisi güncellemesini de paylaştı. Stüdyo Aralık ayında Alan Wake 2’yi duyurduğunda, Remedy yaratıcı yönetmeni Sam Lake, bu yaz oyun hakkında daha fazla şey duyabileceğimizi belirtti. Ancak Perşembe günü yayınlanan bir videoda, oyunun daha fazlasını görmek için beklememiz gerektiğini söyledi.

Lake, “Her şey [Alan Wake 2’nin gelişimiyle birlikte] gerçekten iyi gidiyor” dedi. “Oyunun büyük bir kısmı oynanabilir. Ancak son birkaç aydır konuşuyoruz ve bu yaz büyük bir şey göstermeyeceğimize karar verdik.” Alan Wake 2, 2023’te piyasaya sürülecek.

Remedy, AMC Networks’ün daha önce duyurulan Alan Wake TV şovunun haklarını satın aldığını da paylaştı. Remedy, basın e-postasında, “Serinin gerçeğe dönüşmesi için daha uzun bir yol var, ancak en azından söylemek gerekirse, bu son gelişme hakkında heyecanlıyız” dedi.


Kaynak

1
0
0
0
0
0
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X