Haberler

Humankind, Kasım’da konsollara ve Xbox Game Pass’e geliyor!

Summer Game Fest’te duyurulan Humankind, 4 Kasım’da konsollara ve Xbox Game Pass’e geliyor. Strateji oyunu, oyuncuların tarih boyunca farklı medeniyetlerin rolünü üstlenmelerini ve kendi hikayelerini yaratmalarını sağlıyor.

Humankind’in konsol sürümü, standart sürüm ve Heritage sürümünde gelecek. Standart sürüm sadece oyunla birlikte gelirken, Heritage sürümü ayrıca Latin Amerika Kültürleri paketi, Afrika Kültürleri paketi ve Notre Dame paketi ile birlikte geliyor.

Humankind ayrıca tümü Latin Amerika’dan olan altı yeni kültürü oyuna ekliyor. Yeni kültürler, PC versiyonu için şimdi satın alınabilen Caralans, Nazca, Taino, Inca, Arjantinliler ve Kübalılar. Humankind, 4 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’e geliyor. Ayrıca konsol için Xbox Game Pass’in bir parçası olarak eklenecek ve oyun halihazırda zaten PC Game Pass’te mevcut.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR