Genel Haberler

Riot Games, Ukrayna ve Doğu Avrupa için 3 milyon doların üzerinde yardım topladı!

Riot Games, oyunlarını dört günlük bağış toplama etkinliğine satarak Ukrayna ve Doğu Avrupa’daki insani yardım çabaları için başarılı bir şekilde 2 milyon dolardan fazla topladı ve kampanya 3 gün boyunca daha devam etmeyi sürdürecek. Toplanan para, dahili katkılarla toplam 3 milyon doları aştı. Bu yardımların tamamı bölgelerdeki aktif görev yapan kuruluşlara gönderilmesi planlanıyor.

5 ve 12 Mart tarihleri ​​arasında VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Wild Rift’teki battle passlerin satışından elde edilen tüm gelir, doğrudan Ukrayna ve Doğu Avrupa bölgelerine bağışlanacak. Orianna, Heimerdinger, Ziggs ve Nunu ve Willump için yeni Arı temalı görünümlerin satışları da bu toplamda yardım kampanyasına eklenecek.

Riot, kendilerinden bağışlanan 1 milyon doların Uluslararası Tıp Birlikleri, Sınır Tanımayan Doktorlar ve Polonya Kızıl Haçı arasında paylaştırılacağını kaydetti. Riot bir haber gönderisinde, 12 Mart’a kadar çeşitli içeriklerin ve LoL görünümlerinin satın alınmasından elde edilen gelirin “Ukrayna ve diğer etkilenen bölgelerdeki insani yardımları doğrudan destekleyeceğini” söyledi. Bu bağış toplamı, bağış toplama etkinliğinin son günlerinde büyük olasılıkla artmaya devam edecek.

VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Wild Rift’in en yeni sezonları için savaş biletleri artık ilgili mağazalardan satın alınabilir. LoL’deki çeşitli şampiyonlar için en yeni Arı temalı görünümler de oyunun mağazasında mevcut. Oyun içi satın alımlarıyla doğrudan katkıda bulunmak isteyen oyuncuların bunu 12 Mart’tan önce yapması gerekiyor.Kaynak

0
0
0
0
0
25
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish