Oyun Rehberler

Starfield Yüksek Gerilimli Spidroin Nereden Alınır?

Bu kaynağın hasat edilmesi açık ara en iyi seçenektir. Yüksek Gerilimli Spidroin, Starfield’da elde edilmesi oldukça zor bir kaynaktır. Daha sonra teçhizat yükseltmeleri için ihtiyacınız olacağından, bulmaya çalışmayı da ancak bu kadar erteleyebilirsiniz. Dışarıdayken bulmanız mümkündür ve şanslıysanız belirli satıcılardan da satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, Yüksek Gerilimli Spidroin’i oldukça güvenilir bir şekilde elde etmenin bir yolu var ve dikkatli olduğunuz sürece herhangi bir özel gereksinimi karşılamanız da gerekmiyor. Bunu akılda tutarak, teçhizatınızı yükseltmeye başlayabilmeniz için Starfield’da Yüksek Gerilimli Spidroin’i nerede bulabileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Starfield Yüksek Çekme Spidroin konumu

Yüksek Gerilimli Spidroin’e ulaşmanın bulduğum en güvenilir yolu onu kendiniz hasat etmek. Reddit kullanıcısı Tempestwolf1’in belirttiği gibi, bu nadir kaynak aslında Frigid Palm adlı bir bitkiden geliyor ve Linnaeus Sisteminde bunlardan bol miktarda bulabilirsiniz.

Kötü haber şu ki, bu özel sistem 45. seviye bir alan, ancak çok daha düşük bir seviyede oraya gitmekte sorun yaşamadım. Aradığınız gezegen Linnaeus II ve onu taradıktan sonra Frozen Mountains bölgesinde bir iniş noktası seçtiğinizden emin olmak istiyorsunuz. İndikten sonra, kaktüslere benzeyen uzun bir bitki arayın – bana güvenin, gördüğünüzde anlayacaksınız.

Bir Frigid Palmiyesi bulduğunuzda, onu tarayın, ardından ‘Hasat’ uyarısı çıkacak kadar yaklaşın ve ganimetlerinizi toplayın. Her bitkiden sadece bir tane toplayabildim, ancak burada oldukça bol görünüyorlar, bu yüzden iyi bir miktar toplamakta sorun yaşamayacaksınız.

Ayrıca ben oradayken beni öldürmek isteyen herhangi bir vahşi yaşam görmedim ama sizin için farklı olabilir, bu yüzden tetikte olun.

Satıcılardan Yüksek Çekme Spidroin Satın Alın

Görünüşe göre bazı satıcılardan Yüksek Gerilimli Spidroin satın almak da mümkün, ancak şahsen hiç şansım olmadı. Bunlardan ilki New Atlantis’teki (Alpha Centauri) Jemison Mercantile, diğeri ise Cydonia’daki (Sol) Denis Averin. Kontrol ettiğimde bu satıcıların hiçbirinin stoklarında yoktu, ancak ellerinde olsa bile, stokları genellikle sınırlıdır, bu nedenle iyi bir günde onları yakalamayı başarırsanız kucak dolusu taşımayı beklemeyin.

Kaynağı terk edilmiş karakollarda ve benzeri yerlerde bulmak da mümkündür. Satıcılarda olduğu gibi bu da bir miktar şansa bağlı olduğundan, nadir bulunan malzemelerin çoğunu elde etmenin güvenilir bir yolu değildir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir