İncelemeler Dizi / Film

The Marvels Yeni IMAX Teaser

The Marvels, IMAX gösterimlerinde sizi daha yükseğe, daha uzağa ve daha hızlı götürmeyi vaat ediyor. Marvel’in bir sonraki filmi The Marvels için yeni bir teaser geldi ve bu teaser filmin IMAX deneyimine odaklanıyor. The Marvels 10 Kasım’da hem IMAX hem de diğer sinemalarda gösterime girecek.

MCU serisinin yeni filmi Mucizeler’de Carol Danvers nam-ı diğer Kaptan Marvel (Brie Larsen), Kamala Khan nam-ı diğer Bayan Marvel (Iman Vellani) ve Monica Rambeau (Teyonah Parris) ile bir araya geliyor. Bu beklenmedik ekibe Samuel L. Jackson da Nick Fury rolüyle katılıyor ve hayranların en sevdiği yaratık Goose da aksiyonun bir parçası olmak için geri dönüyor.

The Marvels Yeni IMAX Teaser

Önceki fragmanların üç başrol oyuncusu arasındaki ilişkilere ve filmin daha çok komedi unsurlarına odaklandığı IMAX fragmanı, IMAX izleyicileri için “daha yüksek, daha ileri, daha hızlı” vaat ederek tamamen aksiyonla ilgili. Marvel ayrıca The Marvels’in IMAX gösterimleri için yeni bir poster de yayınladı.

The Marvels Yeni IMAX Teaser
The Marvels Yeni IMAX Teaser

Diğer MCU filmleri gibi, The Marvels da IMAX gösterimleri için özel bir Genişletilmiş En Boy Oranına sahip olacak, yani IMAX izleyicileri kelimenin tam anlamıyla aksiyonun daha fazlasını görebilecekler – filmin Genişletilmiş En Boy Oranı versiyonu, film sonunda yayın akışına girdiğinde muhtemelen Disney+’ta da mevcut olacak.

Marvel’in 5. Aşamasında Ant-Man and the Wasp ve Guardians of the Galaxy Vol. 3’ten sonra üçüncü film The Marvels: Quantumania ve Guardians of the Galaxy Vol. 3. Yönetmen Nia DaCosta kısa bir süre önce süper kahraman filmlerinin yorgunluğundan bahsetti ancak The Marvels’ın benzersiz ve ilginç bir şey sunarak sinemaseverler için bu sorunun üstesinden geleceğini iddia etti. DaCosta filmle ilgili olarak “Bugüne kadarki diğer MCU filmlerinden en büyük farkı, gerçekten tuhaf ve aptalca olması” dedi.

Ayrıca Marvel’dan yakında Loki’nin ikinci sezonu da gelecek ve 6 Ekim’de Disney+’ta gösterime girecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir