Haberler

Yaratıcı Yönetmen, Marvel’ın Wolverine’inin Olgun Bir Tona Sahip Olacağını Açıkladı

Marvel’in Wolverine kreatif direktörü Brian Horton, yeni oyunun “olgun bir tona” sahip olacağına söz veriyor, ancak bunun ne anlama geldiği hala belirsiz.

Marvel’s Wolverine’in arkasındaki yaratıcı yönetmen, oyunun “olgun bir tona” sahip olacağını söylüyor, ancak bu bir M derecesini doğrulamaz. Insomniac, geçtiğimiz Perşembe günkü gişe rekorları kıran PlayStation Showcase sırasında Marvel’in vahşi Kanadalı mutantını temel alan PS5’e özel bir üçlü A aksiyon başlığı üzerinde çalıştığını ve Logan’ın bir bar odasında doğal olarak sorun bulan kısa bir teaser’ının yer aldığını açıkladı.

O zamandan beri hayranlar arasında bu yeni oyunun ne tür bir tonda olması gerektiği ve Marvel’s Wolverine‘in başlık karakterinin acımasızlığını aslına uygun olarak yakalamak için bir M Derecesine ihtiyacı olup olmadığı konusunda bir tartışma başladı. Logan, geleneksel olarak Marvel’in kahramanlar panteonunun daha karanlık ve daha şiddetli üyelerinden biri olmuştur; onun savaşla dolu arka planına, jilet gibi keskin Adamantium pençelerine ve bazı gerçekten çarpıcı yaralanmalardan kurtulmasına izin veren bir mutant iyileştirme faktörüne sahip olmuştur. Çoğu Marvel tabanlı video oyunu, 2009’un X-Men Origins: Wolverine bağı bu kuralın istisnası olmakla birlikte, Wolverine’in bu kanlı yönlerinden genellikle uzak durmakta.

Jüri henüz Marvel’s Wolverine‘in M Reytingine sahip olup olmayacağı konusunda kararsızken, Insomniac Games’ten Brian Horton, oyunun hikayesinin en azından olgun bir tonda olacağını açıkladı. Birkaç gün önce Marvel’s Wolverine’in Yaratıcı Direktörü rolünü Twitter’da açıkladıktan sonra, Amori1770’in elindeki bir kullanıcı, oyunun tam boyutlu mu yoksa geçen yılki Spider-Man: Miles Morales gibdaha küçük bir sürüm mü olacağını sordu. Horton, Marvel’s Wolverine’in tam boyutlu bir oyun olacağını ve “olgun bir tonu” olacağını söyledi.

Brian Horton’un Marvel’s Wolverine’in “olgun bir tona” sahip olacağına dair vaatleri, Insomniac’ın Spider-Man oyunlarının her ikisi de Teen Rating‘in sınırları içinde bazı ciddi temaları keşfettiğinden, oyunun M olarak derecelendirileceği anlamına gelmez. Bununla birlikte, Perşembe günkü Marvel’in Wolverine teaser’ı, Logan’ın yumruğunda bol miktarda ceset ve biraz kan içeriyordu ve Marvel’s Wolverine‘in gerçekten Insomniac’ın geçmiş çizgi roman maceralarından daha karanlık bir deneyim olacağını ima etti.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR