Haberler

2K Games, The Quarry için yeni bir Gameplay videosu yayınladı!

2K Games, yeni korku oyunu The Quarry için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oyunun önsözünden alınan bu 30 dakikalık oyun videosunda, Laura (Siobhan Williams) ve erkek arkadaşı Max’in (Skyler Gisondo) gece vakti bir kampı ziyaret ettiğini görüyoruz. Ne harika bir fikir… kesinlikle hiçbir şey ters gitmeyecek.

Açıkçası, işler çok kötü gidiyor ve nasıl oynandığını görmek için aşağıdaki tam oyun videosunu izlemek isteyeceksiniz. Ya da The Quarry’yi hakkında spoiler yememeyi planlıyorsanız bu videoyu tamamen atlayın.


The Quarry’nin yayınlanan 30 dakikalık oynanış videosu yaş kısıtlaması kuralları gerekçesiyle haberimize gömemiyoruz ama merak etmeyin 30 dakikalık videoya buradan ulaşabilirsiniz!

The Quarry, Hackett’s Quarry kampındaki bir grup genç danışmanın bir partiye ev sahipliği yaptığı yaz kampının son gününün hikayesini anlatıyor. Bu, korkuyla dolu kader, kanla ıslanmış bir akşama dönüşecek. Şafağa kadar oyuncular dokuz kamp danışmanının her birine ne olacağını belirlemek için seçimler yapacak. Her karakter ölebilir.

The Quarry ayrıca, arkadaşınızı oturuma davet ederek, oyundaki eylemi izleyebileceği ve belirli kararlar için oy kullanabilecekleri çevrimiçi bir oyun sunuyor. The Quarry’den yeni ekran görüntüleri de yayınlandı; aşağıdaki ekran görüntülerine bir göz atın.

Oyunda Williams ve Gisondo’nun yanı sıra David Arquette, Ariel Winter, Brenda Song ve Justice Smith gibi başka ünlüler de yer alıyor. Tam kadro aşağıda listelenmiştir.

The Quarry, 10 Haziran’da PlayStation 4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için çıkacak.

Sizler The Quarry hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR