Aksiyon Haberler Rehberler RPG / MMORPG Sistem Gereksinimleri

Genshin Impact 2.6 Güncellemesi ve Pc Sistem Gereksinimleri

Zephyr of the Violet Garden” Sürüm 2.6 Güncelleme Ayrıntıları ve Yayınlanma Tarihi 30 Mart 2022

Gatcha türündeki oyunların temel amacı, oyun içerisindeki öğelerin teşviki de aslında oyunculara makul miktarda para harcatmak. Bu durumu birçok oyunda karşımıza çıkan ganimet sandıklarının bir başka versiyonu olarak görebilirsiniz. Günümüz oyunların da bu para harcama olayı gereğinden fazla abartılı ön plana çıkarıldığı için genellikle oyunlar “Pay to win” faktörü tarafından ele geçiriliyor olsa da Genshin Impact, bu dengeyi çok güzel bir şekilde kurmuş durumda.

Genshin Impact’in hikayesi,  temel amacı hikaye olmayan bir oyuna göre oldukça güzel.

Kayıp kardeşinizi bulmak için Teyvat diyarında bir yolculuğa çıkın ve her elementin tanrısı olan Yedi’den cevaplar arayın. Bu harika dünyayı keşfedin, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi çözün…

Genshin Impact Oynanış ve Karakterler

Genshin Impact oyununda temel karakterler elementlerden oluşuyor. Bunlar sırasıyla Doğa, Buz, Su, Ateş, Toprak ve Hava elementleridir. Oyunun en temel mekaniği karakterlerin sahip olduğu elementleri iyi kullanmakta yatıyor.

4 kişilik bir parti halinde oynadığınız için farklı elementlere sahip karakterlerin savaş kombinasyonları ortaya çok daha yıkıcı bir güç çıkarılmasında rol oynuyor. Çevresel faktörler de bu işleri kolaylaştıran durumları yaratabiliyor Örneğin: suyun üstündeki bir yaratığa buz elementine sahip bir karakter ile saldırdığınızda yaratığı dondurabilirsiniz veya aynı şekilde elektrik elementi ile saldırırsanız çevresindeki yaratıklara da elektrik saçmasına sebep olabilirsiniz.

Tür: RYO, Açık Dünya macera

Karakterlerin ellerinde yay, sihir kitabı, çift el kılıç, kılıç ve mızrak yer alıyor. Bazı karakterlerin kendilerine has efektleri olmasına rağmen genellikle tüm karakterler aynı efektleri kullanıyor. Genshin Impact’in gerçek anlamda pay to win faktörünün rahatsız ettiği tek durum silahlar diyebiliriz. Çünkü silahlar içinde 4 yıldız veya 5 yıldız durumu geçerli fakat bu 2 seviye arasında oldukça büyük farklar mevcut.

Çok Oyunculu

MASİF AÇIK DÜNYA
Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir nehirde yüzün ve yolun her adımında ağızları açık bırakan manzarayı izleyerek aşağıdaki dünya üzerinde süzülün. Ve başıboş bir Seelie’yi veya garip bir mekanizmayı araştırmayı bırakırsanız, neler keşfedebileceğinizi kim bilebilir?


ELEMENTAL SAVAŞ SİSTEMİ
Temel reaksiyonları serbest bırakmak için yedi elementi kullanın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo her türlü şekilde etkileşime girer ve Vision kullanıcıları bunu kendi avantajlarına çevirme gücüne sahiptir.
Hydro’yu Pyro ile buharlaştıracak, Electro ile elektro şarj mı edeceksiniz, yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Elementlere hakim olmanız, size savaşta ve keşifte üstünlük sağlayacak.


GÜZEL GÖRSELLER
Çarpıcı bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlanmış karakter animasyonları ile etrafınızdaki dünyayla ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava, zamanla doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısını hayata geçirir.


YATIŞTIRICI SES PARÇASI
Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat’ın güzel seslerinin sizi çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası ve Şanghay Senfoni Orkestrası gibi dünyanın en iyi orkestraları tarafından icra edilen film müziği, zamana ve oynanışa göre kusursuz bir şekilde ruh haline göre değişir.


HAYALİNİZDEKİ TAKIMINIZI OLUŞTURUN
Çarpıcı bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlanmış karakter animasyonları ile etrafınızdaki dünyayla ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava, zamanla doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısını hayata geçirir.


ARKADAŞLARLA YOLCULUK
Daha temel aksiyonu tetiklemek, zorlu patron dövüşlerinin üstesinden gelmek ve zengin ödüller toplamak için zorlu alanları birlikte fethetmek için çeşitli platformlarda arkadaşlarınızla takım kurun.
Jueyun Karst’ın zirvelerinde durup önünüzde uzanan engebeli bulutları ve uçsuz bucaksız araziyi içine çekerken Teyvat’ta biraz daha kalmak isteyebilirsiniz… Ama kayıp kardeşinize kavuşana kadar nasıl dinlenebilirsiniz ? Devam et, Gezgin ve macerana başla!

Bu tarz oyunları seviyorsanız Genshin Impact oyununu Epic Games üzerinden kütüphanenize ekleye bilirsiniz.

“Zephyr of the Violet Garden” Sürüm 2.6 Güncelleme Ayrıntıları Yayınlanma Tarihi 30 Mart 2022

Güncelleme Ayrıntıları

 • Yeni Alan – “Uçurum”

Sürüm 2.6 güncellemesinden sonra, Liyue’de yeni bir alan olan The Chasm mevcut olacak.
Macera Derecesi 28’e ulaşın ve yer altı madenlerinin kilidini açmak için Archon Görevi “Yeni Bir Yıldız Yaklaşımları” ve Dünya Görevi “Gizli Yedi Yıldızlı Mühür Sundering”i tamamlayın.

 • Yeni karakter

5 Yıldızlı Karakter “Pillar of Fortitude” Kamisato Ayato (Hidro)

 • Vizyon: Hidro
 • Silah: Kılıç
 • Yashiro Komisyonu’nun Kamisato Klanının genç ama oldukça başarılı başkanı. Kültürlü ve kibar, pek çok yönden ve araçtan bir adam. Kamisato Ayato’nun Elemental Becerisi “Kamisato Sanatı: Kyouka”, orijinal konumunda sulu bir yanılsama bırakarak flaş adım hareketleri yaratır ve ardından Takimeguri Kanka durumuna girer. Sulu illüzyon oluşturulduktan sonra, rakipler yakındaysa veya süresi sona erdikten sonra patlayacak ve AoE Hydro HSR’ı verecek. Takimeguri Kanka durumunda, Ayato, Shunsuiken’ini kör edici hızlı saldırılara girişmek için kullanacak ve Normal Saldırılarının HSR’ının AoE Hydro HSR’a dönüştürülmesine neden olacak. Bu geçersiz kılınamaz.
 • Elemental Burst “Kamisato Art: Suiyuu”, içindeki kakofoniyi susturan bir saflık bahçesini ortaya çıkarıyor. Bu alan varken, Bloomwater Blades sürekli olarak yağmur yağacak ve Etki Alanı içindeki rakiplere saldıracak, Hydro HSR’ı dağıtacak ve içindeki karakterlerin Normal Saldırı HSR’ını artıracaktır.
 • Yeni Alan Adı

Kayıp Vadi
Kadim ritüel alanları, uzaylı bir nesnenin inişi tarafından yükseltilmeden önce göğü ve yeri parçalayan bir afetin ortasında yerin altına gömüldü ve sonunda bir ihanetten kaynaklanan yıkıcı bir savaşla ortaya çıktı. Yine de, bir zamanlar burayı ziyaret edenler artık yok.


Kilit Açma Kriterleri:

 • Macera Rütbesi 22 veya üzeri ulaş
 • Archon Quest “Prologue: Act III – Song of the Dragon and Freedom”ı tamamlayın
 • “Vermillion Ahiret” ve “Echoes of an Offer” setlerinde eserler elde etmek için Etki Alanına meydan okuyun.The Chasm’da yer almaktadır.
 • Yeni ekipman

Yeni Silah

Haran Geppaku Futsu (5 Yıldızlı Kılıç)

 • Futsu demircilerinin ünlü eseri. “Haran” adı, şiddetli, dalgalı dalgalara benzeme biçiminden gelir.
 • Tüm Elemental DMG Bonusunu elde edin. Yakındaki diğer grup üyeleri Elemental Becerileri kullandığında, bu silahı kuşanan karakter 1 Wavespike yığını kazanır.

Maksimum 2 yığın. Bu efekt her 0,3 saniyede bir tetiklenebilir. Bu silahı kuşanan karakter bir Elemental Beceri kullandığında, Dalgalanma Kargaşası kazanmak için tüm Wavespike yığınları tüketilir: tüketilen her Wavespike yığını Normal Saldırı HSR’ını 8 saniye boyunca belirli bir miktarda artırır.

Yeni Eser Setleri


Vermillion Ahiret (4 Yıldızlı ve 5 Yıldızlı)

 • 2 Parça Set: Artan SDR.
 • 4 Parçalı Set: Bir Elemental Burst kullandıktan sonra, bu karakter, SDR’larını 16 saniye boyunca belirli bir oranda artıran Başlangıç ​​Işık efektini kazanır. Karakterin HP’si düştüğünde, ATK’ları belirli bir yüzde oranında daha da artacaktır. Bu ilave artış, bu şekilde maksimum 4 kez gerçekleşebilir. Bu etki her 0.8 saniyede bir tetiklenebilir. Karakter alandan ayrıldığında Nascent Light dağıtılacaktır. Başlangıç ​​Işık süresi boyunca bir Elemental Patlama tekrar kullanılırsa, orijinal Başlangıç ​​Işık dağıtılacaktır.


Bir Teklifin Yankıları (4 Yıldızlı ve 5 Yıldızlı)
2 Parça Set: Artan SDR.
4 Parçalı Set: Normal Saldırılar rakiplere çarptığında, tetiklenmesi için belirli bir şans vardır.

Güncelleme Programı:

Güncelleme bakımı 2022/03/30 06:00 (UTC+8) başlıyor ve 5 saat sürmesi bekleniyor.

Oyun İstemcisi Nasıl Güncellenir:

PC: Oyunu kapatın, Genshin Impact Launcher’ı açın ve Güncelle’ye tıklayın.
iOS: App Store’u açın ve Güncelle’ye dokunun.
Android: Oyunu açın ve ekrandaki talimatları izleyin.
PS5™ ve PS4™: Ana Ekrandan Genshin Impact’i vurgulayın, SEÇENEKLER düğmesine basın ve “Güncellemeyi Kontrol Et”i seçin.
Yeni sürümü yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

Genshin Impact minimum sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit ya da Windows 64-Bit

İşlemci: Intel Core i5 ya da dengi bir işlemci

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 ya da üzeri bir ekran kartı

DirectX Sürümü: Versiyon 11

Depolama Alanı: 30 GB boş alan

Genshin Impact önerilen sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit ya da Windows 10 64-Bit

İşlemci: Intel Core i7 ya da dengi bir işlemci

RAM: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da üzeri bir ekran kartı

DirectX Sürümü: Versiyon 11

Depolama Alanı: 30 GB boş alan

Desteklenen Diller:

Seslendirme: Basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Korece, Japonca

Metin: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Tayca, Vietnamca

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR