Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Kingdom Hearts 4, İlk Fragmanı

Sora yeni bir görünümle geri döndü ve Quadratum adında büyük bir şehre gidiyor.

Square Enix, uzun süredir devam eden Disney RPG serisinin bir sonraki oyunu olan Kingdom Hearts IV’ün geliştirilmesinin sürdüğünü duyurdu. Haber, 20. yıl dönümü kutlama etkinliğinin bir parçası olarak geldi ve aşağıda izleyebileceğiniz ilk fragmanın yayınlanmasını içeriyordu.

Kingdom Hearts IV, franchise için yeni bir hikaye, Lost Master Arc’ı başlatıyor. Sora geri dönüyor, ancak fragmanda ve ekran görüntülerinde göreceğiniz gibi, yeni bir görünüme sahip. Römorkun KHIV kısmı 4:05 civarında başlıyor:

Kingdom Hearts IV

Fragman, Sora bir şehir caddesinin ortasında dev bir gölge canavara karşı meydan okurken oynanışa kısa bir bakış sunuyor. Bu yeni konum, Square Enix’in Kingdom Hearts’ta “daha önce hiç görülmemiş, muhteşem, gerçekçi bir dünyada kurulmuş büyük, geniş bir şehir” olarak tanımladığı Quadratum’dur.

Quadratum veya genel oyun veya hikaye hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılmadı. Donald ve Goofy, her ikisi de KHIV’de geri dönüyor ve Strelitzia adında yeni bir “gizemli” yeni karakter de tanıtılacak.

Kingdom Hearts 3 sonunda PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmesine rağmen, KHIV’in hangi platformlar için mevcut olacağına dair bir kelime yok. Aynı şekilde, paylaşılan bir çıkış tarihi de yok.

Serinin bir sonraki ana girişinin yanı sıra Square Enix, yukarıdaki fragman montajında ​​da görülebilen iOS ve Android için Kingdom Hearts Missing-Link adlı yeni bir mobil oyunu duyurmak için yıldönümü etkinliğini kullandı.

Kaynak

0
0
0
0
0
49
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish