Haberler

Warframe’in Angels of the Zariman genişleme paketi 27 Nisan’da çıkıyor

Digital Extremes, Warframe için en son genişleme paketi olan Angels of the Zariman’ın çıkış tarihini yeni bir fragmanda ve blog gönderisinde açıkladı. Güncelleme 27 Nisan’da yayınlanacak.

Angels of the Zariman, Warframe’in uzayın derinliklerinde kaybolan uzun süredir devam eden düşüncesinin önemli bir bileşeni olan itibari koloni gemisine odaklanıyor.

Angels of the Zariman ayrıca oyunun 49. oynanabilir Warframe’i Gyre’ı tanıtacak. Bu yeni karakter akıcı, neredeyse bir dansçı gibi estetiğe sahip, kritik vuruşlar ve elektriksel hasar yetenekleri üzerine inşa edilmiştir. Gyre, Arcsphere gibi yeteneklerle elektrik hasarı verirken, kritik şansı artar, Rotorswell yeteneği başarılı kritik vuruşlarda bonus elektrik hasarı verir ve bu potansiyel kombinasyonların dikkatli kullanılmasını oyunculara teşvik ediyor.

Güncelleme ayrıca üç yeni sonsuz mod getiriyor: Void Flood, Void Cascade ve Void Armageddon, ayrıca Zariman temalı silahlar, Warframe’in Focus Schools ve Eximus düşmanları için yeniden işlemeler içeriyor.

Angels of the Zariman için beklentiler, Warframe’in geçen Aralık ayında çıkan ve çok beğenilen The New War genişlemesinin ardından yüksek. Digital Extremes, uzun süredir devam eden Warfreme ile sağlam bir geçmişe sahip ve yeni genişlemenin çağrıştırıcı ortamı ve değişiklik sayısı çok fazla umut vaat ediyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR