Genel Haberler Sistem Gereksinimleri

The Vanishing of Ethan Carter İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Bağımsız video oyun stüdyosu The Astronauts tarafından geliştirip yayınlanan The Vanishing of Ethan Carter’ın sistem gereksinimleri gündem konusu haline geldi.

Peki, The Vanishing of Ethan Carter sistem gereksinimleri neler? The Vanishing of Ethan Carter kaç GB? Detaylar haberimizde…

Oyuncular tarafından oldukça beğenilen bir gizem ve dedektif oyunu olan The Vanishing of Ethan Carter, Epic Games‘te ücretsiz olmasından sonra sistem gereksinimleri merak konusu haline geldi. Peki, The Vanishing of Ethan Carter sistem gereksinimleri neler? The Vanishing of Ethan Carter kaç GB? İşte detaylar…

The Vanishing of Ethan Carter’ın Konusu

The Vanishing of Ethan Carter, tamamen keşif ve keşfe odaklanan, birinci şahıs, hikaye odaklı bir gizem oyunudur. Oyunu, Ethan Carter’dan rahatsız edici bir mektup alan okült fikirli bir dedektif olan Paul Prospero olarak oynuyorsunuz. Çocuğun ciddi bir tehlikede olduğunu fark eden Paul, Ethan’ın Red Creek Valley’deki evine gelir ve burada işler düşündüğünden daha da kötü olur. Ethan, acımasız bir cinayetin ardından ortadan kaybolmuştur ve Paul, bu cinayetin araştırmaya değer tek yerel cinayet olmayabileceğini çabucak fark eder. Hikayesine kapılarak bir solukta bitirebileceğiniz bir oyun.

The Vanishing of Ethan Carter Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 64 bit

İşlemci: Intel Core2 Duo veya eşdeğeri AMD

Bellek:6 GB RAM

Ekran Kartı:1 GB VRAM’li DirectX11 uyumlu kart

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

The Vanishing of Ethan Carter Kaç GB?

The Vanishing of Ethan Carter’ı oynayabilmeniz için en temel kurulum dahil 9 GB boş alan gerekmektedir.

Oyunu Epic Games üzerinden 14 Nisan kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize buradan ekleye bilirsiniz.

0
0
0
0
0
12
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish