Haberler

İki Elder Scrolls oyunu Steam’e geliyor.

Bethesda, PC başlatıcısının kapanmasının ardından The Elder Scrolls Arena ve Daggerfall’ı ekliyor

Bethesda.net başlatıcısının kapatılmasının ardından klasik The Elder Scrolls oyunları Steam’e geliyor.

Bethesda tarafından bir blog yazısı aracılığıyla duyuruldu(yeni sekmede açılır), The Elder Scrolls Arena ve Daggerfall ilk kez Steam’e geliyor. Geliştirici gönderide şunları paylaştı: “Bethesda.net Launcher’ın gün batımıyla birlikte, daha önce mevcut olmayan birkaç oyunumuzu Steam’de kullanıma sunacağız.”

The Elder Scrolls dışında Bethesda, Fallout 4 ve Skyrim Special Edition için Creation Kit ve Wolfenstein: Enemy Territory’nin beğenilerini Steam’e getiriyor. Fallout 76 Genel Test Sunucusu (PTS) artık Steam’de de mevcut.

Bethesda daha önce bu yılın başlarında PC başlatıcısını Mayıs ayında kapatacağını duyurmuştu . Buna hazırlık olarak oyunculara oyun verilerini, geliştiricinin oyunlarını PC’de yayınlamaya ve güncellemeye devam edeceği Steam’e aktarmaları söylendi. 

Bunu henüz yapmadıysanız, panik yapmayın. Bethesda ayrıca şunları söyledi: “Bethesda.net kitaplığınızı Steam hesabınıza taşımayı planlamak ve başlatmak için bolca zamanınız var.” Yine de bunu söylerken, oyun kitaplığınızı, Cüzdanınızı ve dosyalarınızı kaydetme dahil olmak üzere geçiş sürecini başlatmanız muhtemelen en iyisidir, çünkü başlatıcı önümüzdeki ay kapanacaktır.

Bethesda, oyuncuların başlatıcısından Steam’e geçiş yapmasına yardımcı olacak kullanışlı bir SSS paylaştı. Gönderide yanıtlanan sorulardan bazıları, halihazırda Steam’de aktarmaya çalıştığınız bir oyuna sahipseniz ne olacağı, oyuncuların hala bir bethesda.net hesabına ihtiyacı olup olmayacağı ve The Elder Scrolls Online gibi belirli oyunlara ne olacağı yer alıyor. geçiş sırasında. 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR