Haberler

Back 4 Blood Tunnels Of Terror DLC’si yayınlandı!

Turtle Rock Studios, Back 4 Blood için üç genişleme paketinden ilki olan Tunnels of Terror’ü yayınladı.

Ekim 2021’de piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunundan bu yana, Tunnels of Terror iki yeni oynanabilir karakter, Sharice ve Heng’i sunan ilk DLC’dir. Sharice oyuncular için Geçici Zırhlar üretebilecek, Heng ise gizlenmiş eşyalar ve Prepper Stashes için ek malzeme ve görünürlük sağlayacak. DLC sahipleri için her iki karaktere de kampanyada ve Swarn PvP’de erişilebilir, ancak DLC’si olmayanlar için sadece Swarm’da açılabilir.

Oyuna, Warped Ridden tarafından istila edilen Evansburgh’un derinliklerinde yedi farklı zindanı keşfetme görevini veren Ridden Hives adlı yeni bir co-op etkinliği de eklendi.

Yeni karakter, silah görünümleri, afişler, spreyler ve amblemlerin yanı sıra Ridden Hive’a özgü beş Director kartından ikisi ile yeni kartlar da mevcut olacak. Oynanış açısından, güvenli bir odadayken, oyuncular artık silahlarını 500 bakır karşılığında kaldırarak silah eklentilerini serbestçe değiştirmelerine veya çıkarmalarına izin verecek.

Ek olarak, Turtle Rock nihayet oyun için ultra zor No Hope zorluk modunun yanı sıra 7 efsanevi silah, 13 efsanevi eklenti ve oyuncuların elde etmesi için 12 yeni başarım yayınladı.

Turtle Rock daha önce Back 4 Blood için yol haritasını açıklayarak, 2022’de bir dizi ücretsiz güncellemenin ve henüz adı açıklanmayan diğer iki genişleme paketinin hala geleceğini doğruladı. Her iki DLC’nin de bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Mart ayında geliştirici, 10 milyon kişinin Back 4 Blood oynadığını ve 2021’in konsollar için en çok satan yeni oyunu olduğunu duyurdu.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR