Haberler

Saints Row ertelendi, 2023’e kadar gecikebilir!

Ana şirket Embracer Group bugün bir mali raporda, Saints Row’un yeniden başlatılmasının Şubat 2022 yayın tarihinden itibaren ertelendiğini duyurdu. Embracer, Koch Media’nın yan kuruluşu olduğu büyük bir holding şirketidir; Saints Row yayıncısı Deep Silver, Koch’un bir bölümüdür.

Yeni lansman penceresi oldukça belirsiz: “22 / 23” mali yılında gerçekleşecek, bu da Mart 2022’nin sonu ile 2023 Nisan’ın başı arasındaki herhangi bir zaman anlamına geliyor. Başka bir deyişle, gecikmenin ne kadar dramatik olacağı belli değil.

Kalite güvencesine belirsiz bir gönderme dışında belirli bir neden belirtilmedi. Belgede, “Ürün kalitesini ilk sıraya koymak ve tüm taraflar için – oyuncular, çalışanlar, hissedarlar – sonucu optimize etmek için 21/22 FY’den 22/23 FY’ye bir dizi sürümü ertelemeye karar verdik” diyor.

Rapor ayrıca, Embracer Group’un Koch Media, THQ Nordic ve daha fazlasını içeren yan kuruluşlarının, Saints Row da dahil olmak üzere Mart 2026’dan önce 25 “AAA” oyunu yayınlayacağını ortaya koyuyor. Mayıs 2020’de Embracer’ın geliştirilmekte olan toplam 118 oyunu vardı (yalnızca “AAA” oyunları değil) ve bunlar muhtemelen Gearbox oyunlarını, yeni TimeSplitters oyununu ve muhtemelen piyasaya çıkarsa Dead Island 2’yi içerecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR