Çok Oyunculu E-SPOR Genel Haberler MOBA

Riot, yeni Debonair 2.0 LoL kostümleri duyurdu!

Riot Games, League of Legends’ın klasik Debonair kostüm serisini genişletiyor. Oyundaki yedi şampiyon, yaklaşan bir yamada yeni görünümlü Debonair kostümleri alacak.

Brand, Draven, LeBlanc, Leona, Malzahar, Master Yi ve Zed için gösterişli kostümler açıklandı. Ek olarak, Brand’in yeni Debonair görünümünün Prestij versiyonu bugün Riot tarafından sergilendi.

“Debonair 2.0” kostüm serisinin tematik öğeleri, her biri spor takım elbise ve resmi kıyafetle, şık giysiler içinde öne çıkan yedi şampiyonu sergiliyor. Ek olarak, şampanya şişeleri ve lüks mobilyalar gibi klas özellikler, bazı şampiyonların hatırlama animasyonlarında gösteriliyor.

Yeni Debonair kostümlerinin renk şeması büyük ölçüde yeşil ve gümüşten oluşuyor ve güçlü bir metalik tema bulunuyor. Kostümler, bu yılın başlarında, bir sonraki League kostüm serisi için bir “hayran oylamasının” parçası olarak duyurulmuştu.

Yeni Debonair kostümleri için henüz Riot tarafından resmi bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak geçen ayki Dragonmancer kostümleri gibi önceki kostüm sürümlerinin zaman çizelgeleri bir gösterge olarak sayılırsa, Debonair 2.0 kostüm serisinin önümüzdeki ay sunuculara ulaşması olası gibi görünüyor.

Kaynak

45
21
42
7
41
7
1
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X