Haberler

Pokemon Go Topluluk Günü Etkinlikleri

Pokemon Go, sürekli olarak daha fazla kişisel etkinlik sunuyor ve bir sonraki büyük etkinlik, 21 Mayıs’ta tüm dünyada gerçekleşen Topluluk Günü.

Pokemon Go bacaklarını esnetmeye ve dünyaya geri dönmeye başlıyor. Temmuz ayında bir avuç Pokemon Go Fest gerçekleşiyor , ancak bu etkinliklerin öncesinde Niantic, Topluluk Günü’nün 21 Mayıs’ta dünya çapında gerçekleşeceğini duyurdu.

21 Mayıs’ta, yerel saatinize göre 11:00 – 14:00 arasında, diğer Pokemon Go oyuncuları ve geliştirici Niantic’in temsilcileriyle görüşerek PokeStop dönüşlerinizden ek oyun içi öğeler ve ayrıca fiziksel yağma alabilirsiniz. gerçek dünyada takdir edebilir. Alolan Geodude da bu etkinliklerde öne çıkacak ve parlak bir tane yakalama şansınız olacak. Etkinliğin size yakın olup olmayacağını görmek için Topluluk Günü haritasını kontrol edebilirsiniz.

Bağlantıları takip ederek Pokemon Go Fest Berlin ve daha fazla Go Fest etkinliği hakkında okuyarak Pokemon Go’nun yaklaşan çeşitli etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . Ve elbette, olayların ana tarafında Pokemon için daha çok şey var. Pokemon Scarlet ve Violet, bu yıl Switch’e geliyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR