Haberler

VALORANT Bölüm 3, Act 3, tatil sezonu için mükemmel bir şenlikli battle pass tanıtıyor

VALORANT oyuncuları, silah kaplamaları, silah uğurlukları, spreyler ve oyuncu kartları gibi birçok heyecan verici kozmetik öğeyi içeren Üçüncü Bölüm, Üçüncü Perde’de yeni bir battle pass’in keyfini çıkarabilir. Oyuncular, tatil sezonunu yansıtan bu öğelerden birkaçını gördüklerinde hoş bir şekilde şaşıracaklar ve en sevdikleri ajanlardan bazılarının boş zamanlarında neler yaptıklarına bir göz atacaklar.

Yeni savaş bileti, Cadılar Bayramı ve kış tatilleri gibi yaklaşan önemli tatilleri temsil eden birkaç öğe içeriyor. Cadılar Bayramı kostümlerinde Omen ve Sage’i gösteren Living the Nightmare oyuncu kartı ve Sock of Cheer silah uğurlukları gibi öğeler, tatil ruhuna girmek isteyen oyuncular için mükemmel seçenekler olacak.

Yardımcı sanat yönetmeni Sean Marino’ya göre, yıl sonu geleneklerini kutlamak Üçüncü Perde battle pass için bir hedefti. Ekip, tatil sezonuna atıfta bulunan birkaç eşya yarattı ve ayrıca silah kaplamalarına uygun eşyalar yaptı. Bunlar, ilişkili görünümleri için mükemmel aksesuarlar olan Genesis silah uğurlugu ve Goldwing oyuncu kartını içeriyor.

Act 3 savaş bileti 10 silah upurlugu, 12 oyuncu kartı, 15 sprey ve üç yeni silah görünümü içerir. Aero görünüm serisi, Frenzy, Guardian, Phantom ve Spectre için görünümler içerir. Genesis görünüm serisi, Bucky, Bulldog, Operator, Shorty ve yeni bir Genesis Arc Bıçak için görünümler sunar. Oyuncular ayrıca Goldwing görünüm serisindeki yeni Ares, Classic, Ghost ve Judge görünümlerinin keyfini çıkarabilirler.

Üçüncü Perde 2 Kasım’da çıkacak ve savaş bileti 1.000 VP’ye mal olacak. Hayranlar Aero Frenzy ve Edible Ornament silah uğurlugu gibi çeşitli öğeleri ücretsiz olarak açabilir, ancak öğelerin çoğu premium geçiş gerektiriyor.

Üçüncü Perde 11 Ocak’ta sona eriyor, yani hayranların battle passi tamamlamak için 10 haftası var.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR