Çok Oyunculu Aksiyon Genel Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

CoD: Warzone’a Asla Geri Dönmeyecek Denen Harita 2023 De Geri Mi Dönüyor ?

Verdansk haritası CoD: Warzone’a geri dönecek gibi görünüyor. En azından Activision Canlı Operasyonlar Müdürü Alex Summers tarafından yapılan söylem bu yönde. Peki meşhur harita gerçekten bir dönüş yapabilir mi? Detaylar haberimizde.

Orijinal haritanın kaldırılması ve retro temalı Verdansk ’84 ile değiştirilmesinden bu yana neredeyse bir yıl geçti, Warzone geliştirci ekibinden yardımcı yaratıcı yönetmen Amos Hodge güncelleme hakkında konuştuğu canlı yayında şu sözleri dile getirdi:

“Oyuncular bunu bilmiyor, ama Verdansk haritasını bir daha asla eski haliyle oynamayacaklar. Orijinal Verdansk haritası gitti ve bir daha geri gelmeyecek.”

Amos Hodge
Call of Duty Warzone Solo modu için kamyon sorunu çözüldü

Verdansk Haritası CoD: Warzone’a Geri Dönüyor !

Dün itibarıyla gerçekleşen ve Call of Duty: Warzone oyununun geleceğinin tartışıldığı LegionFarm canlı yayınına Activision Canlı Operasyonlar Müdürü Alex Summers da katıldı. Burada bir açıklamada bulunan Summers, 2022 yılın sonlarına doğru çıkacak olan Warzone 2.0’ın ardından Verdansk haritasının da 2023 yılı içerisinde geri döneceğini söyledi. Ne var ki sevilen bu haritanın hangi platformlar ortaya çıkacağı beli olmasa da sınırlı bir sürüm olacağını biliyoruz.

Her ne kadar konuya ilişkin çok fazla detay verilmemiş olsa da, ‘belirli platformlar’dan kastın bir süre önce çalışmalarına başlanan mobil versiyon Call of Duty: Warzone olduğu tahmin ediliyor.

Mart ayı içerisinde, seri ile ilgili olarak sızdırdığı bilgiler ile ünlenmiş olan TheGhostofHope tarafından söylenene göre, Verdansk haritasının mobil oyun ile geri döneceğini ama PC ve konsollarda gördüğümüz ile birebir aynı olmayacağını aktarmıştı. Öyle ki, belirli önemli noktaların bir araya getirilmiş olmasının yanı sıra keşfedilecek olan yeni mekanlar göreceğimiz dile getirilmişti.

Sızdırılan bu bilgiler Activision tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı için, bu bilgileri şimdilik söylenti olarak bir kenar da not olarak tutmakta fayda var. Bakalım Verdansk gerçekten dönecek mi, dönecekse de nasıl dönecek hep birlikte göreceğiz.

Verdansk haritası ve Mobil versiyon Call of Duty: Warzone için gelişmeleri takipte olacağız. Konuyla ilgili sizlerde düşünce ve öneriliniz yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
26
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish