Haberler Oyun-İş Dünyası Strateji

Beğenilen strateji oyunu Into the Breach, Netflix üzerinden mobil cihazlara geliyor

Geliştirici Subset Games Perşembe günü yaptığı açıklamada, FTL: Faster Than Light’ın yapımcılarının bilim kurgu sıra tabanlı strateji oyunu Into the Breach’in 19 Temmuz’dan itibaren Netflix aboneliğinin bir parçası olarak iOS ve Android’de mevcut olacağını duyurdu.

Geçen yılın sonundan bu yana Netflix, abonelerin ücretsiz olarak oynayabileceği bir dizi mobil oyunu hizmetine getirdi. Şirket oyun kategorisine sürekli olarak yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Örneğin, bu ayın başlarında Geeked Week etkinliğinde Netflix, Spiritfarer ve Reigns serisine yeni bir oyun da dahil olmak üzere bir dizi bağımsız oyunun mobil hizmetine ekleneceğini açıkladı.

Into the Breach’in iOS ve Android sürümü, Subset Games’e göre “yeniden ziyaret edilmiş ve yeniden tasarlanmış” bir dokunmatik ekran arayüzüne sahip olacak. Oyun içinde ayrıca reklamlar ve mikrodönüşümler olmayacak. 19 Temmuz’da sunulacak olan yeni Gelişmiş Sürüm eklemeleri de dahil olmak üzere diğer platformlardaki sürümlerle aynı içeriğe sahip olacak.

Netflix ayrıca, 2023’te bir animasyon dizisine dönüşmeyi planladığı popüler kart oyunu Exploding Kittens’ın Netflix’e özel bir versiyonunu yayınladı.Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X