E-SPOR Haberler MOBA

Tek bir LoL hayranı bile Worlds 2021 Pick’em’i doğru tahmin etmedi

2018’den beri ilk kez, bu yılki Lolesports.com Worlds Pick’em oyununda tek bir League of Legends hayranı bile mükemmel bir Pick’em tahminine sahip olmadı.

Bugün, turnuvanın son maçında, LPL’li EDward Gaming, son dünya şampiyonu DWG KIA’yı beş oyunluk destansı bir savaşta tahttan indirdi. Kalan tek mükemmel Pick’em oyuncusu seriyi kazanmak için DWG KIA’yı seçti. Ancak, EDG’nin tarihi zaferi ile dünya çapındaki tüm Pick’em başvuruları engellendi.

Turnuva devam ederken, daha fazla LoL taraftarı mükemmel bir Pick’em hayallerinin suya düştügünü gördü. Grup aşaması, bu yılki Pick’em başvurularının çoğunu yanlış çıkardı ve dört grubun tümünün sonuçlarını tahmin etmek, yaklaşık 8 milyon oyuncudan 48’i dışında herkes için zor bir işti. Geçen yıl, sadece sekiz Pick’em oyuncusu 2020 turnuvasını doğru tahmin etti.

Özellikle, Lolesports.com’da mükemmel bir Pick’em tahminiyle Worlds büyük finaline çıkan tek oyuncu, sitenin skor tablosundaki ikinci oyuncu katmanı üzerinde sıkı kontrole sahip. Hiçbir tahmin mükemmel olmasa da, skor tablosunun üçüncü kademesinde toplam 119 oyuncu yaşıyor.

Dünya Şampiyonası’nın bitimi ile profesyonel League of Legends, yıllık sezon dışı dönemine girecek. 2022 normal sezonunun Ocak ayında dünya çapında yerel liglerle başlaması planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
44
0

Bir cevap yazın

X