Haberler

Sniper Elite 5’in çıkış tarihi duyuruldu

Oyun yayınlandığı gün Xbox Game Pass’e eklenecek.

Rebellion, Twitter’dan yaptığı son paylaşımda Sniper Elite 5‘in 26 Mayıs‘ta çıkacağını duyurdu. Oyun yayınlandığı gün Xbox Game Pass‘te mevcut olacak ve ayrıca PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC‘de de yayınlanacak.

Sniper Elite 5, 1944’lerin Fransa’sında geçiyor. Oyun, İkinci Dünya Savaşı’nda Müttefik Devletleri yenilgiye uğratarak savaşı sona erdirmeyi planlayan Kraken Operasyonu adlı gizli bir Nazi projesini konu alıyor.

Rebellion, gelişmiş silah mekanikleri, yeni kişiselleştirme seçenekleri, gelişmiş öldürme kamerası ve oyuncuların diğer kullanıcıların oyunlarına gizlice girip onları avlayabileceği bir “istila” modu da dahil olmak üzere çeşitli çok oyunculu modları beraberinde getiriyor. Ayrıca Sniper Elite 5, çapraz oyun desteğine sahip olacak.

Sniper Elite 5, 2019’da üç farklı Sniper Elite oyunuyla birlikte duyurulmuştu, ancak serinin son oyunu beş yıldan uzun bir süredir yayınlanan ilk oyun olacak.

Rebellion şu ana kadar herhangi bir detay vermemişti, ancak yapılan son açıklamalar oyunun fragmanı, sinematik fragmanı ve çıkış tarihi fragmanını ortaya çıkarıyor.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir