Genel Haberler

Sniper Elite 5’in çıkış tarihi duyuruldu

Oyun yayınlandığı gün Xbox Game Pass’e eklenecek.

Rebellion, Twitter’dan yaptığı son paylaşımda Sniper Elite 5‘in 26 Mayıs‘ta çıkacağını duyurdu. Oyun yayınlandığı gün Xbox Game Pass‘te mevcut olacak ve ayrıca PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC‘de de yayınlanacak.

Sniper Elite 5, 1944’lerin Fransa’sında geçiyor. Oyun, İkinci Dünya Savaşı’nda Müttefik Devletleri yenilgiye uğratarak savaşı sona erdirmeyi planlayan Kraken Operasyonu adlı gizli bir Nazi projesini konu alıyor.

Rebellion, gelişmiş silah mekanikleri, yeni kişiselleştirme seçenekleri, gelişmiş öldürme kamerası ve oyuncuların diğer kullanıcıların oyunlarına gizlice girip onları avlayabileceği bir “istila” modu da dahil olmak üzere çeşitli çok oyunculu modları beraberinde getiriyor. Ayrıca Sniper Elite 5, çapraz oyun desteğine sahip olacak.

Sniper Elite 5, 2019’da üç farklı Sniper Elite oyunuyla birlikte duyurulmuştu, ancak serinin son oyunu beş yıldan uzun bir süredir yayınlanan ilk oyun olacak.

Rebellion şu ana kadar herhangi bir detay vermemişti, ancak yapılan son açıklamalar oyunun fragmanı, sinematik fragmanı ve çıkış tarihi fragmanını ortaya çıkarıyor.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR