Uncategorized

Team Liquid’in VALORANT kadrosunu genişletmek için Nivera’yı deneyeceği bildirildi!

Müzakereler bu sefer başarılı olacak mı?

Upcomer ve VLR.gg’den gelen ortak bir rapora göre, şu anda Vitality ile sözleşmesi olan Belçikalı CS:GO oyuncusu Nabil “Nivera” Benrlitom, Team Liquid’in VALORANT ekibiyle deneme yapacak.

Liquid, organizasyonun VALORANT’ın rekabet ortamına fish123’ü imzaladığı Ağustos 2020’de girmesinden bu yana takımın bir parçası olan İngiliz oyuncu James “Kryptix” Affleck’in yerine Nivera’yı test etmeye hazırlanıyor. Belçikalı, daha önce Liquid’in radarındaydı ve Mayıs ayında takımla imza atmaya yakındı, ancak anlaşma suya düştü ve Avrupa ekibi o zamandan beri herhangi bir adım atmadı.

Nivera, Liquid ile anlaşırsa, Ağustos 2020’den beri Liquid için oynayan ve Counter-Strike’tan VALORANT’a başarılı bir geçiş yapan ağabeyi ve yıldız ScreaM ile oynayacaktı. Nivera, Valve’in Regional Major Ranking (RMR) devresindeki oyuncuları devre dışı bırakan takımları cezalandırma kararının bir sonucu olarak Vitality’nin onu yedek kulübesine getirmesinden sonra Mart 2021’den beri aktif değil.

Liquid, EMEA VCT Üçüncü Aşama: Meydan Okuyanlar Playoffları’nda Gambit’e yetersiz kaldı ve 10 Eylül Cuma günü başlayacak olan VCT Masters Three Berlin’e giremedi.

Avrupa takımı şu anda 10 Ekim’de başlayacak ve bir takımın VALORANT Champions’ta yerini garantileyeceği EMEA Last Chance Qualifier’a hazırlanıyor.

49
37
29
0
33
8
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X