E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

MIBR, PGL Antwerp Major’a katılmaya hak kazanan ilk takım oldu

Brezilya CS:GO takımı MIBR bugün PGL Antwerp Major Amerika Bölgesel Major Sıralamasında (RMR) Imperial’i 2-1 geri süpürdü ve Valve sponsorluğundaki turnuvanın ilk 24 noktasından birini güvence altına alan dünyadaki ilk Counter-Strike ekibi oldu.

MIBR ve Imperial, bugün zorlu bir seri oynadı. Gabriel “FalleN” Toledo, Fernando “fer” Alvarenga ve Lincoln “fnx” Lau gibi efsanevi isimleri bünyesinde barındıran Imperial, Inferno’da özellikle T tarafında harika bir oyun sergiledi ve 16-12 galip gelen taraf oldu.

Marcelo “chelo” Cespedes başından itibaren ikinci harita olan Vertigo’ya hakim oldu ve haritayı MIBR rahatça 16-8 kazandı. MIBR, Nuke haritasında ilk altı turu kazanarak ivmesini taşıdı. FalleN ve ekip ikinci yarının ortasında maçı bağlamaya yaklaştılar, ancak MIBR çok daha rahat bir konumdaydı çünkü haritayı almak için yalnızca dört CT raundunu kazanmaları gerekiyordu. MIBBR Nuke’ü 16-10 kazandı.

Imperial, PGL Antwerp Major’a katılmaya hak kazanmak için yarın tekrar sahneye çıkacak. Amerika RMR’sinden çıkmak için iki fırsatı daha olacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
27
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish