Haberler

Nintendo Switch OLED modeli artık çevrimiçi olarak mevcut!

Premium Switch, parmakları hızlı olanlar için burada.

Güncelleme 8 Ekim, 15:16 ET: Best Buy, hem beyaz hem de neon Nintendo Switch OLED modellerinden satıldı. Amazon’un da stokları tükendi, ancak her iki model de bir an için tekrar kullanılabilir hale geldi.

8 Ekim, 13:21 ET Güncellemesi: Best Buy, Switch OLED konsollarını piyasaya süren en son firmadır. Şanslıysanız, yine de Amazon’da bir tane bulabilirsiniz. Hala bazılarını piyasaya sürmeye hazırlanan Walmart’ı bekliyoruz.

Son derece popüler Nintendo Switch’in en yeni versiyonu olan Nintendo Switch OLED modeli artık çevrimiçi olarak mevcut. Best Buy’ın çeşitli paketler içeren konsol seçimine göz atın. Amazon üzerinden bir tane satın alma şansınız olabilir.

Bugün GameStop’ta ortaya çıktılar, ancak hızla tükendiler. Nintendo’nun çevrimiçi mağazası aracılığıyla da aynı şekilde tükendi. Ama şimdi Amazon bazı konsol stoklarını serbest bıraktı.

Hâlâ Walmart’ın eğlenceye katılmasını bekliyoruz; şu anda hem beyaz modeli hem de kırmızı ve mavi varyantı stokta yok olarak gözüküyor.

– Bu haberi yabancı bir siteden bulduğum için size link bırakmak isterdim ama dolar bazlı satışı bulunuyor. Olsun sen yinede at biz bakarız derseniz, hemen şu köşeye bu köşeye bırakacağım.

Kısaca özet geçmek gerekirse, 7-inch Nintendo Switch OLED’ciğimiz Dünya çapında bi fırlama yaşamış arkadaşlar. Daha stoklara konulur konulmaz yok olmuşlar anlayacağınız. Şimdi bir kampanya gibi bir şey var anladığım kadarıyla sınırlı stok koymuş Amazon, GameStop gibi firmalar, ancak Walmart diye bir firma henüz stoklarını yenilememiş, hala “tükendi” olarak gözüküyormuş.

İyi de abla bunun bize ne faydası var dolar olmuş 8,96 tl diyorsanız, haklısınız bencede bi faydası yok oturup milletin stokları tüketmesini izleyelim diye yayınlıyorum :’)

Tamam şaka bir yana belki aranızda çok isteyip de böyle bir fırsatı bekleyen arkadaşlarımız da vardır diye yayınlıyorum. Dolar molar ver abla linki dolar inş diyenler için yani domsodmsd

hadi linkledim sizi (neyim ben influencer mı).

Amazon

GameStop

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR