Haberler

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Çıkış Tarihini Aldı

Nisan ayında Xbox Game Pass gelecek oyunların ikinci dalgasının açıklanmasının yanı sıra Xbox, Assassin’s Creed Origins ve For Honor: Marching Fire Edition’ın yakın gelecekte Game Pass’e geleceğini duyurdu.

Bir Xbox Wire blog gönderisine göre, her iki oyun da önümüzdeki iki ay içinde Game Pass’e gelecek. 2017’nin Assassin’s Creed Origins’i, oyun abonelik hizmetine katılan ilk Assassin’s Creed oyunu olacak.

For Honor Marching Fire Edition, Ubisoft Connect üzerinden PC Game Pass’a eklenecek. For Honor’un temel oyunu Game Pass’te zaten mevcut, bu nedenle Marching Fire Sürümü, Game Pass’i konsolunuzda veya bulut aracılığıyla kullananlar için ücretsiz bir yükseltme seçeneği olacak.

Hem Assassin’s Creed Origins hem de For Honor: Marching Fire Edition, Haziran ayında Xbox Game Pass’e gelecek. Bu, Xbox Game Pass uygulamasının konsollardaki ‘yakında’ bölümünde onaylandı ve Assassin’s Creed Origins’in çıkış tarihinin 7 Haziran olduğunu, For Honor: Marching Fire Edition’ın ise 1 Haziran’da çıkacağını gösteriyor.

Bu haber, Ubisoft’un en yeni oyunlarından biri olan Rainbow Six Extraction’ı Ocak ayında Xbox Game Pass lansmanının birinci gününde piyasaya sürmesinden sonra geldi. Ubisoft, geçtiğimiz yıl Origins için 60FPS desteği üzerinde çalıştığını da doğrulamıştı, ancak oyun Game Pass’e geldiğinde bunun hazır olup olmayacağına dair bir haber yok.

Ayrıca, Mayıs ayında hizmete girecek birkaç oyun daha biliyoruz. Buna 5 Mayıs’ta Trek to Yomi ve 26 Mayıs’ta Sniper Elite 5 dahildir. Bu ay Game Pass’e gelen oyunlar arasında Bugsnax, 7 Day to Die, MLB The Show 22, Life is Strange True Colors ve daha fazlası yer alıyor.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR