Haberler

VALORANT yeni Uzaylı Avcısı kostüm paketini duyurdu!

Riot Games bugün Bucky, Phantom, Odin, Frenzy ve bir bıçak için yeni bir silah kostüm paketinin önizlemesini yaptı. Açıkçası silahlar VALORANT’ın sıradan görünümlerine çok benziyor ancak ekstra olarak bir radara sahip. Kostümler yarın mağazaya geliyor.

Bu silah kostümleri esas olarak tunç grisi renginde ve silahların farklı yerlerinde küçük bir ekran var. Bu ekran bir uzaylı tespit radarını temsil ediyor. Bu kostümler, canavar veya uzaylı avcılığıyla ilgilenenler için mükemmel bir temaya sahip. Önceki silah kostümlerinden farklı olarak yeni Uzaylı Avcısı paketi, metal dış yüzeyleri ve kırmızı demir parçalarıyla silahlara gerçekçi bir his veriyor.

Bu askeri tema, orijinal varsayılan bıçak görünümünden biraz değiştirilmiş olan bıçak kostümünde de mevcut. Bıçak, dört üçgen kesik ve sapına sarılmış bir ip ile varsayılan kaplama ile neredeyse aynıdır. Silah kaplamaları askeri bir temaya uygun olsa da, Valorant oyuncuları bu kaplamaların varsayılan silahların yalnızca küçük bir varyasyonu olduğunu düşünüyor. (Kesinlikle haklısınız!)

Bu kostümleri varsayılandan farklı kılan özellik, oyuncunun haritada dolaşırken konumunu gösteren radar ekranıdır.

Silah kostümleri duyurulduğunda VALORANT kostümlerin kısa bir oyun içi videosunu paylaştı. Görüntüde oyuncu haritada dolaşırken Phantom kostümündeki radar alanı tarıyor ve oyuncu Jett smoke’una girdiğinde ekran arızalanıyor. Bu radarların oyuncunun görüş alanına girdiklerinde düşmanları gösterip göstermediği belli değil.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR