Haberler

cNed, Acend ile sözleşme tazeleyebilir!

Diğer VALORANT takımlarıyla sözleşme görüşmelerinin ardından Dextero’dan gelen bir haberde, Mehmet Yağız “cNed” İpek’in Acend ile yeniden sözleşme imzalayacağı belirtiliyor. Bu, cNed’in Champions’ı kazandıktan hemen sonra Acend ile olan sözleşmesini takım arkadaşlarının yaptığı gibi uzatmamayı seçmesinden kısa bir süre sonra geldi. Bunu yaparken, cNed’in piyasaya ve başka hangi takımlara katılabileceğine bakmak istediği bildirildi, ancak sonuç olarak Acend ile kalacak gibi görünüyor.

Acend’in VALORANT Champions’taki galibiyeti, cNed için harika bir sezonun zirvesiydi. Aşama 1 EU Masters’ı kazandıktan sonra, kendisini bir yıldız düellocu ve Jett oyuncusu olarak pekiştirdi.

Acend Champions’a ulaştığında, Vivo Keyd’e karşı tartışmalı bir oyun kazandılar ve ardından her maçı kazanmaya devam ettiler. Champions için çevrimdışı oyunlarında Berlin’de olduğu gibi etkiliydi. İlk uluslararası Champions turnuvasını kazanırken, beş Acend oyuncusundan dördü gelecek için yeniden sözleşme imzaladı. cNeD ise, hem NA hem de EU’da bir değişiklik isteyip istemediğini görmek için başka takımlara bakıyordu. Yine de Dexerto’ya yakın kaynaklara göre, “cNeD’in yeniden sözleşme imzalaması bekleniyor” dedi.

Acend, 2021’de en dominant takım olmasa da, Champions’daki başarıları onların diğer tüm takımlardan daha iyi olduğunu kanıtladı. cNed’in kalmasıyla birlikte kadroları 2021 sezonu ile tamamen aynı olacak. cNed kalırsa geriye kalan tek soru işareti, Masters 1 ve Champions’da yaptıklarını tekrar edip edemeyecekleri. Bununla birlikte, organizasyonla yeniden anlaşmak, cNed’in Acend’in yakın zamanda zirvedeki yerini kaybetmemesine yardımcı olabileceği anlamına geliyor.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR