Haberler

Assassin’s Creed Origins için 60 FPS Desteği Gelebilir.

Assassin’s Creed Origins nihayet uzun zamandır istenen bir güncelleme alıyor olabilir.

Serinin geleneksel formülünden uzaklaşan ilk oyunu Assassin’s Creed Origins , Ubisoft’tan 60 fps desteği şeklinde bir güncelleme alıyor olabilir.

Assassin’s Creed Odyssey geçtiğimiz Ağustos ayında benzer bir güncelleme aldığından beri hayranlar Ubisoft’tan oyunu güncellemesini istiyor . Seriye en son giriş yapan Assassin’s Creed Valhalla , 2020’den beri 60 fps desteğine sahipti.

Hayranlar nihayet Assassin’s Creed serisindeki 2017 girişini daha yüksek bir kare hızında oynayabilecek olsa da, oyunun tam olarak ne zaman güncelleneceği belli değil. Ubisoft , Twitter’da Assassin’s Creed gününü kutlarken bir kenara özelliği duyurdu . “Ayrıca Assassin’s Creed Origins için 60 fps desteği eklemeyi düşünüyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!”

Hayranların Assassin’s Creed Origins’i PS5 veya Xbox Series X olmayan konsollarda 60 fps’de oynaması pek olası değil. Odyssey’nin bu yılın başlarındaki yaması, Valhalla’nınkiyle aynı şekilde yalnızca oyunun yeni nesil sürümüne uygulandı.

Assassin’s Creed Origin’den Bayek, daha yüksek bir kare hızında hareket halinde daha iyi görünecek olsa da, Odyssey’nin Kassandra’sı veya Valhalla’nın Eivor’u ile aynı muameleyi görmeyecek. Hem Assassin’s Creed Odyssey hem de Assassin’s Creed Valhalla için Crossover Stories adlı kısa süre önce yayınlanan ücretsiz içerik paketi sayesinde iki kahraman yüz yüze geldi.

Sözde 35 saat süren daha büyük bir genişleme paketinin gelecek yıl Assassin’s Creed Valhalla için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Dawn of Ragnarok başlıklı DLC, oyuncuları Eivor’un soyundan biri olan Havi’nin yerine koyacak. Dawn of Ragnarok, 10 Mart’ta vizyona girecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR