Haberler MOBA

Riot; Annie, Soraka, Vladimir, Gwen, Bard ve Sivir için yeni Cafe Cutie League kostümlerini açıkladı

League of Legends yeni Cafe Cutie adlı kostüm serisi açıklandı. Annie, Bard, Gwen, Sivir, Soraka ve Vladimir için yeni kozmetikler içeriyor.

Görünümler, garsonların hizmetçi gibi giyindiği ve diğer yiyeceklerle birlikte unlu mamüller servis ettiği Asya’daki popüler bir restoran türü olan hizmetçi kafesi temasını yansıtıyor. Tüm cilt çizgisi boyunca canlı pembe, yeşil ve altın renk şemaları ile Cafe Cutie, League’in bugüne kadarki en göz alıcı kostüm serisilerinden biri olabilir.

Ek olarak, bazı şampiyonların temel yetenekleri, görünümlerin hizmetçiden ilham alan temasına uyacak şekilde kozmetik olarak değiştirilecek. Bard’ın Bekçi Tapınağı (W) bir çaydanlık görünümüne bürünürken, Annie’nin ayı arkadaşı Tibbers tam gelişmiş, smokin giyen bir uşak olarak görünüyor.

Çoğu yeni kostüm sürümünde olduğu gibi, Riot henüz kostümler için resmi bir fiyat açıklamamasına rağmen, yaklaşan Cafe Cutie görünümlerinin her birinin 1.350 RP’ye mal olması bekleniyor.

Cafe Cutie kostüm serisi yakın gelecekte League PBE’de test edilebilecekken, kostümler büyük olasılıkla bu ay canlı sunuculara çıkacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
26
0

Bir cevap yazın

X