Haberler

Monster Hunter Rise PC’ye geliyor.

Monster Hunter Rise, gelişmiş dokular, sınırsız kare hızları ve ultra geniş destekle PC’ye geliyor.

Monster Hunter World, birçok yönden franchise için bir oyun değiştiriciydi. Canavarlar hiç bu kadar korkutucu görünmemişti, avlar hiç bu kadar içten gelmemişti ve Palicos hiç bu kadar sevimli olmamıştı. Ayrıca, Monster Hunter tarihinde ilk kez geliştiricilerin yükleme ekranlarını ortadan kaldırarak oyunu açık dünyaya hiç olmadığı kadar yaklaştırdı.

Iceborne’un piyasaya sürülmesiyle oyun daha da iyiye gitti ve bir süreliğine Monster Hunter için platformda altın standart gibi görünüyordu. Çok yakında, artık böyle olmayacak. Ringe şapkasını atan yeni bir yarışmacı var.

Monster Hunter Rise resmi olarak PC’ye çıkıyor! Rise, World’ün doğru yaptığı her şeyin üzerine inşa edilirken, aynı zamanda binilebilir savaş köpekleri de dahil olmak üzere zengin bir yeni özellikler yelpazesi ekler .

Her şeyden önce, Rise bazı heyecan verici yeni hareketlilik mekanikleri sunar. Wirebugs ile karakteriniz esasen kendi kanca atışlarıyla donanmıştır. Bunu duvar koşusu ile birleştirin ve bu, Monster Hunter’ın şimdiye kadar hissettiği tartışmasız en hızlı ve en akıcı şeydir.

Rise ayrıca montajın çalışma şeklini değiştirerek Wyvern sürüşü ile değiştirir. Elinizdeki silahlarla onu yumruklamak için yaşlı bir ejderhanın yanına tırmanmak yerine, devin kontrolünü geçici olarak ele geçirmek için tel böcekleri kullanacaksınız. Yani Nargacuga’yı veya Goss Harag’ı alt etmekte sorun yaşıyorsanız, tekrarlanan kart taşımanın ötesinde yeni bir cevabınız var – savaşa kendi canavarınızı getirmek.

Yeni oyun öğeleri de heyecanlanacak tek şey değil. Rise, gelişmiş dokular, sınırsız kare hızları ve ultra geniş ekran desteği ile PC’de piyasaya çıkıyor. Başka bir deyişle, Rise oynamak sadece harika hissettirmekle kalmaz , aynı zamanda harika görünür .

Monster Hunter Rise, 12 Ocak 2022’de 59,99 $ karşılığında PC için resmi olarak piyasaya çıkıyor. Sen olabilir bunu önceden satın alıp burada bir demo bulabilirsiniz .

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR