Haberler

GeForce Now Uygun Fiyatlı İki Paketini Satıştan Kaldırdı.

Bu ayın başında fiyatlara zam yapan GeForce Now, şimdi de sessiz sedasız uygun fiyatlı paketlerini satıştan kaldırdı. Bu kararın nedeni henüz bilinmezken, an itibariyle kullanıcıların tercih edebileceği az sayıda paket kaldı. İşte ayrıntılar…

GeForce Now Türkiye Kullanıcıları Üzgün Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Son Durum!

Ülkemizde sıklıkla kullanılan bulut oyunculuk hizmeti GeForce Now, geçtiğimiz saatlerde fiyatlara zam yaptı. İşte son durum…

Bulut oyunculuk denince akla ilk gelen platformlardan GeForce Now, ülkemiz dahil tüm dünyada sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle her hafta perşembe günü birbirinden güzel yapımları kütüphanesine eklemesiyle bilinen platform, bunun karşılığında satışa sunduğu farklı paketlerle kullanıcılarına hizmet veriyor.

GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam geldi: İşte son durum!

GeForce Now, geçtiğimiz saatlerde kullanıcıların tepkisini çekebilecek bir karara imza attı. Platform, 24 saatlik Premium ve 1 haftalık Premium paketlerini satıştan kaldırdı. 24 saatlik Premium paketini daha önce de kaldıran, ancak bir süre sonra geri getiren platformun bu sefer iki paketi birden kaldırması bu durumun kalıcı olabileceği iddialarına neden oldu.

GeForce Now

Şu an abonelerin platformda Basic yani ücretsiz dışında tercih edebileceği sadece üç paket kaldı. Bunlar; Premium, 3 Aylık Premium ve 6 Aylık Premium. 20 TL ve 60 TL’lik uygun fiyatlı iki paketin de aynı anda satıştan kaldırılması üzerine paket yelpazesi bir hayli daraldı.

GeForce Now Türkiye paket fiyatları;

Premium110 TL
3 Aylık Premium240 TL
6 Aylık Premium375 TL
24 Saatlik Premium (Kaldırıldı)20 TL
1 Haftalık Premium (Kaldırıldı)60 TL

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce platform, daha öncekinde olduğu gibi söz konusu paketleri geçici süreliğine mi kaldırmış olabilir? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR