Genel Haberler

Epic Games Store’da 2 Ücretsiz Oyun Daha Açıklandı Kapmak İçin Hazır Olun

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games‘in Amnesia: Rebirth ve Riverbond oyunlarını in erişime açıldı 21 Nisan-28 Nisan 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar oyunları Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca haftaya vereceği ücretsiz oyunlarda belli oldu.

Epic Games 28 Nisan- 5 Mayıs 2022 Tarihi İçin Açıklanan Oyunları.

Epic Games‘in bu haftaya vereceği ücretsiz oyunlar, Just Die Already ve Paradigm  oyunlarına 28 Nisan- 5 Mayıs 2022 Tarihleri arasında ücretsiz erişme açılacak. Hadi gelin şimdi hep birlikte yeni ücretsiz oyunların ön incelemesine ve trailer videolarına bakalım.

Just Die Already Hakkında

Geliştirici, yine aykırı ve mizahi bir oyun olan Goat Simulator’un yapımcısı DoubleMoose. Just Die Already, yaşlıların her işe karışıp kaos yarattığı bir açık dünya, komedi ve macera oyunu.

Çok uzak olmayan bir gelecekte kimsenin çocuk sahibi olmak istemediği (Ne o biri bana bir şey mi dedi kulaklarım çınladı sanırım o benim) yakın bir dönemde geçen bu oyunda yaşlı bir emeklisin (O baba oyunu yapmışlar). Şimdiki gençlerin tek yaptığı oyun oynamak. Hiçbir düzgün iş yaptıkları yok. Durum böyle olunca emeklilik maaşları da yalan oldu. Artık sana bakacak kimse yok. Bu dünyadaki diğer tüm yaşlılar gibi sen de başının çaresine bakmak zorundasın.

Bir ayağın zaten çukurdayken bir an önce gebermeni bekleyen bu dünyada hayatta kalabilecek misin?

Tüm bunlarla uğraştığın yetmiyormuş gibi bir de kaldığın huzurevinden atıldın. Cebinde beş kuruş para yok. Tek çaren tehlikeli görevleri tamamlayarak bir huzurevinde ücretsiz kalmanı sağlayacak emeklilik biletlerini bulmak.

Tüm tabulardan sıyrılmak, hiçbir ahlaki ve vicdani değere takılmadan keyifli vakit geçirmek istiyorsanız. Just Die Already tam size göre bir oyun. Günlük yaşamın stresini birazda olsun atmak ve başarılı bir yapımın deneyim etmek istiyorsanız Epic Games bu fırsatı değerlendirip oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz.

Paradigma Hakkında

Paradigma, tuhaf ve kıyamet sonrası Doğu Avrupa ülkesi Krusz’da geçen gerçeküstü bir macera oyunudur. Yakışıklı mutant Paradigma olarak oynayın, geçmişi şeker kusan, genetiğiyle oynanmış bir tembel hayvan şeklinde peşine düşmek için geri gelir.

Paradigm’in talihsiz hayatı, biyolojik çocuklar için miraslarını zavallı bahanelerine bırakmak istemeyen zengin ve güçlülere dahi çocuk satan bir şirket olan DUPA genetiğinde başlar.
Paradigma’nın büyüme sürecinde bir şeyler ters gitti ve korkunç bir şekilde mutasyona uğradı. DUPA, itibarlarını kurtarmak için, korkunç bebeği yakındaki Neo-Sovyet sonrası terk edilmiş bir kasabaya bırakarak kendi başının çaresine bakmaya zorladı.
Paradigma bunun onu hayal kırıklığına uğratmasına izin vermedi ve teselliyi müzikte buldu. Dünyanın gördüğü en iyi elektronik müzik sanatçısı olmayı hayal ediyor! Ne yazık ki geçmişi onu yakalamaya hazırlanıyor ve gönülsüzce dünyanın kurtarıcısı olarak öne çıkması gerekiyor. Gerçekten son EP’sini bitirmek istediğinde.
Paradigma yolculuğunda bir dizi garip karakterle tanışır. Bazıları şunları içerir: psikopatik bir süper kahraman, kötü bir tembel hayvan, bir sekreter şövalyesi ve bir glam metal kült lideri boksör.

Epic Games Store, dijital oyun kütüphanesinin harika haftalık ücretsiz oyun kampanyasını başlatmasından bu yana üç yıldan fazla bir süre oldu, halende her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic Games, ücretsiz oyun kampanyasını en azından 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini doğruladı.

Son olarak konuyla ilgili düşünce ve yorumlarınızı yorumlar kısmında bize iletebilirsiniz. The Gamer Station haberlerinden anında haberdar olmak için bizi sosyal ağlarımızda takip etmeyi unutmayın.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR