Haberler MOBA

EDG’nin 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası kostümleri sızdırıldı

Riot Games, her yıl kazanan takım tarafından seçilen şampiyonlar için beş kostümden oluşan bir seri oluşturarak League of Legends Dünya Şampiyonası’nı galibini kutluyor. Bu beş özel kostüm, görünümlerin üzerine imzalarını koyarak veya kostümlerin ne tür bir hatıraya sahip olmasını istediklerini belirterek kişisel bir dokunuş katan oyuncularla işbirliği içinde tasarlandı. Bu kostümlerin açılış görselleri potansiyel olarak sosyal medyada sızdırıldı.

2021’de Dünya Şampiyonu büyük finalde 3-2’lik bir galibiyetle DWG KIA’yı yenen EDward Gaming oldu. Maç sonrası basın toplantısında, beş oyuncuya Worlds kostümleri olarak hangi şampiyonu seçecekleri soruldu.

Beş kostüm Riot tarafından resmi olarak açıklanmadı, ancak sızdırılan tanıtım görselinin gerçek olduğuna inanılırsa, League hayranları Viego ve Aphelios’un üçüncü kostümünü elde etme fırsatına sahip olacak. İşte 2021 Dünya Şampiyonası kostümleri için seçilen beş şampiyonun resmi olmayan listesi:

  • Flandre – Graves
  • Jiejie – Viego
  • Scout – Zoe
  • Viper – Aphelios
  • Meiko – Yuumi

Oyuncular, şampiyonları seçmenin yanı sıra, genellikle takım logosuyla aynı renk şeması olan dış görünümler için kullanmak istedikleri tercih edilen renk paletini geliştiricilere de belirtebilirler.

Cutebchu ve Dailyaphelios tarafından Twitter’da paylaşılan sızıntılara göre, skinlerin ana renkleri, tıpkı EDG Worlds 2021 forması gibi, bazı kırmızı dokunuşlarla siyah ve beyaz olacak.

Ancak sızdırılan görselden beş şampiyonun daha çok mavi, gümüş ve mor süslemelerle süsleneceği görülüyor. Stilin sözde Viktorya döneminden esinlendiği, bazı LoL taraftarlarının şampiyonların giydiği kıyafetleri tanımlamak için popüler manga ve anime “Black Butler”a atıfta bulunduğu söyleniyor.

Kostümlerin bu yılki 10 Mayıs’ta başlayacak olan Sezon Ortası Dönem’den önce piyasaya sürülme ihtimali var. Worlds kostümleri 12.8 Yaması ile veya 12.9’da yayınlanabilir, yani Sihirdar Vadisi’ne Mayıs ayının ilk haftalarında ulaşabilirler.


Kaynak

0
0
0
0
0
6
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish