Haberler

Assassin’s Creed Valhalla DLC’nin detayları Çin mağazasından sızdırıldı.

Resimler ve çıkış tarihi dahil.

Assassin’s Creed Valhalla’nın geliştirilmesi sırasında, yarım saatlik oynanış görüntüsü ve büyülü bir patron dövüşü de dahil olmak üzere birkaç önemli sızıntı vardı . En son genişlemesi, bir Fransız YouTuber’ın Dawn of Ragnarök adı da dahil olmak üzere veri madenciliği bilgileriyle daha az sızdırıldı ve şimdi, Çin mağazaları aracılığıyla, resimlere, daha fazla ayrıntıya ve 11 Mart’taki olası bir çıkış tarihine sahip olduk. başka bir sızıntının iddiası “Mart 2022’de büyük bir DLC genişlemesi olacak”.

Via Reddit ve Google Svartalfheim, cücelerden ev istila üzere bir araya geliyor genişleme açıklaması buna don devleri ve yangın devleri gibi geliyor, “Kuzeyin mitolojisinde muhteşem Dokuz Diyarlar’da” hale getirileceğini söylüyor Çevir . Eivor, görünüşe göre, “çocukları kurtarmanın acil görevini omuzlamak, yıldırımın yepyeni doğaüstü gücünü serbest bırakmak” da dahil olmak üzere “Odin’in kaderini kişisel olarak deneyimleyecek”.

Haziran ayındaki Ubisoft Forward E3 etkinliğinin bir parçası olarak , kıdemli topluluk geliştiricisi Karen Lee, ateş devlerinin evi olan Muspelheim’a bir kapıdan bir bakış göstermeden önce “bir şey bana Eivor’un Odin ile işinin henüz bitmediğini söylüyor” dedi. Yukarıdaki aynı Fransız veri madencisi , Valhalla’nın dosyalarında Muspelheim’dan bahsedildiğini buldu , bu nedenle bu DLC’de Svartalfheim ve Muspelheim’ın odaklandığı alanlar olabilir. Sızdırılan görüntüler , Odin’i , tabii ki bir bıçağın takılı olduğu bir korse ve aynı zamanda makul miktarda lav ve buz ile gösteriyor.

Görünüşe göre bu, The Siege of Paris olayların daha tarihsel tarafına odaklandıktan sonra, son Assassin’s Creed oyunlarının efsanevi öğelerinden hoşlananlar için bir genişleme olacak. Ubisoft’un canlı galasının saat 9:00 PDT / 18:00 CET’de gerçekleşmesi planlandığında , Pazartesi günü kesin olarak bileceğiz . Hafta boyunca bir başlık güncellemesi de yapılacak ve oyunun tam olarak yeniden indirilmesi gerekecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR