Haberler

Narita Boy sınırlı bir süre için GOG’da ücretsiz oldu.

GOG, 48 saatlik bir süre için ücretsiz bir PC oyunu olan Narita Boy’u veriyor. Narita Boy, 25 Kasım Türkiye saati ile 17:00’a kadar ücretsiz alınabilecek.

Oyunu ücretsiz olarak talep etmek için yukarıdaki bağlantıya gidin, “hediyeye git”e tıklayın ve “kütüphaneye ekle”yi seçin.

İlginizi Çekebilir: Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları

Narita Boy 2021’de piyasaya sürüldü ve retro estetiğe sahip bir metroidvania. Bir süredir Xbox Game Pass’teydi, ancak bu yılın başlarında kaldırıldı. Narita Boy geliştiricileri Studio Koba ayrıca Haneda Girl adlı bir spin-off üzerinde çalışıyor.

GOG düzenli olarak ücretsiz oyunlar veriyor ve eski oyunlar arasında strateji oyunu Europa Universalis II ve The Witcher yer alıyor. GOG, CD Projekt Red tarafından yönetilen bir PC vitrinidir ve DRM’siz oyunlar satar; bu, bir oyun satın alırsanız ona sahip olduğunuz anlamına gelir.

Daha fazla fırsat için Kara Cuma kapsamımıza göz atın. En iyi PS5 Black Friday fırsatları, en iyi Nintendo Switch Black Friday fırsatları ve çok daha fazlası gibi çeşitli marketlerde fırsatlar bulabilirsiniz.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR