Oyun Rehberler

Fall Guys Portal Bulmaca Yolu Nasıl Çalışıyor?

Fall Guys, oyuncuların portal şikayetlerinin ardından Fall Guys portal bulmaca yolunun nasıl çalıştığını açıkladı.

Umutsuzca portallardan dalıyorsanız, muhtemelen buna bir göz atmak isteyeceksiniz.

Fall Guys‘ın üçüncü sezonu bu hafta başladı. Bu sezon değişikliği beraberinde pek çok yeni seviye getirdi. Bu yeni seviyelerden biri de Bulmaca Yolu ve oyunculara bazı sorunlar yaşatıyor.

Fall Guys yaratıcılarının bazı kullanışlı ipuçları ve tüyolarla yanıtladığı pek çok sorun var. Seviye, her biri aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi portala sahip bir dizi aşamadan oluşur. Oyuncuların, onları bir sonraki aşamaya götürecek olan doğru portala giden doğru yolu izlemeleri gerekir.

Yeterince doğru portaldan geçerseniz bitiş çizgisine ulaşacaksınız. Yanlış bir portaldan geçerseniz bir önceki aşamaya geri dönersiniz. Bu, oyuncuların portallardan rastgele atlamasına ve seviyenin tamamlanmasının uzun sürmesine neden oldu. Fall Guys buna yardımcı olacak iki ipucu sundu. Hepsinden önemlisi, her aşamanın ortasında yolun başlangıcını bulun. Sadece biri ortadan ayrılacak ve doğru portala götürecektir.

Fall Guys’ın sunduğu diğer ipucu, yol boyunca bulduğunuz küçük kareleri görmezden gelmektir. Doğru yol yanlış olanlarla kesişecek ve bu noktada küçük bir kare göreceksiniz. Bu hiçbir noktada yön değiştirmeniz gerektiğini göstermez ve doğru yol her zaman doğrudan onların içinden ilerleyecektir. Yani orta noktadaki başlangıç yıldızından takip etmeye başlarsanız, yollardaki kesişim karelerini önemsemeden düz devam ederek doğru portala ulaşacaksınız.

Bu ipuçlarını göz önünde bulundurarak, Puzzle Path’te avantaja sahip olmalısınız. Yine de, özellikle de ne yaptığınızı biliyormuş gibi görünmenizi sağlayacak kadar uzun süre paniklemeyi bırakırlarsa, muhtemelen sizi doğru portallara kadar takip eden başka oyunculara sahip olacaksınız. Fall Guys bu yılın başlarında oynaması ücretsiz olduktan sonra şu anda oynayan 20 milyondan fazla fasulye ile , her zaman neler olup bittiğine dair hiçbir fikri olmayan birkaç kişi olacaktır.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR