Haberler

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları(8 Aralık)

Epic Games Store, dijital vitrinin harika haftalık ücretsiz oyun kampanyasını başlatmasının üzerinden üç yıldan fazla bir süre sonra, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun fırsatlarının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı. Epic her Perşembe Türkiye saati ile 18:00’da bir ila üç ücretsiz oyun dağıtıyor.

Ücretsiz oyunları almak için bir Epic Games hesabı ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu zamana kadar Epic, 100’den fazla oyun dağıttı ve dağıtmaya devam edecek gibi görünüyor. Karşınızda Epic Games’te bu hafta satın alabileceğiniz ücretsiz oyunlar!

İlginizi Çekebilir: Muhtemelen kaçırdığınız beş yeni Steam oyunu

Epic Games’te bu haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games ücretsiz oyun

Şu andan itibaren 15 Aralık Türkiye saati ile 18:00’a kadar Saints Row IV Re-ectored ve Wildcat Gun Machine’i ücretsiz alabilirsiniz. Saints Row IV Re-elected, çılgın açık dünya aksiyon oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. Diğer oyunlarının zirvelerine ulaşmasa da, Saints Row IV kesinlikle kontrol edilmeye değer. Bu arada, Wildcat Gun Machine, bu yılın başlarında piyasaya sürülen bağımsız bir zindan paletli oyunudur. İzometrik bir bakış açısıyla oynanan Wildcat, saldırgan düşman sürülerinin ve canavar patronların yer aldığı hızlı tempolu kurşun cehennemi savaşına sahiptir.

Epic’te gelecek haftanın oyunları

Epic Games ücretsiz oyun

Epic’te gelecek haftanın ücretsiz oyunu, 15 Aralık’ta yayına girene kadar belirlenmeyecek. Gizemli bedava oyun, Epic’in Noel boyunca her gün bir ücretsiz oyun verme geleneğini başlatacak. Epic’teki ücretsiz gizemli oyunlar, genel olarak dikkate değer, eleştirmenlerce beğenilen oyunlar olma eğilimindedir. Neyin alınabileceğini görmek için kesinlikle önümüzdeki hafta tekrar kontrol etmek isteyeceksiniz.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR