Haberler

İşte VALORANT 3.12 Yama notları

VALORANT Yama 3.12 nispeten küçük bir güncelleme ancak aracıya özel tuş atamalar, dost ateşi için ceza ve diğer faydalı değişiklikler ekliyor.

3.12 Yaması, aracıya özel tuş keybindleri sunuyor ve oyuncuların her aracı için tuş atamalarını özelleştirmesine olanak tanıyor. Yeni seçenekler, Kontroller bölümünde mevcut. Oyuncular “her ajan için tuş bağlantısı profilleri oluşturabilir, silebilir ve arayabilir”. Temsilci başına yalnızca bir profil oluşturabilirsiniz.

Varsayılan tuş atamalarınızı bir veya tüm profillere kopyalamak için yeni bir seçenek de eklendi. Ve profillerde bir çakışma olduğunda, artık bağlamaya başka hangi öğelerin atandığını görebilirsiniz. Oyuncular ayrıca her bir tuş atamasındaki profilindeki bağlantılarda yapılan bireysel değişiklikleri geri alabilirler. Atamaları geri almak, onları profil oluşturulduğu zamanki haline sıfırlayacaktır.

Yama 3.12’deki yeni bir seçenek, oyuncuların ajan seçim menüsünde diğerlerini rapor etmesine olanak tanıyor. Bazı oyuncular, oyun öncesi menüsünde toksik olduklarını açıkça belirtiyorlar ve yeni seçenek, onları çok daha erken bildirmenize olanak tanıyor. Deneyimden keyif alıyorsanız, ajan seçim ekranından da arkadaş listenize oyuncu ekleyebilirsiniz.

Dost ateşi algılama, Yama 3.12’deki en heyecan verici güncellemelerden biri.

Takım arkadaşlarına kasten ve aşırı derecede zarar veren oyuncular artık cezalandırılacak. Cezalar açıklanmadı, ancak muhtemelen karşılaşma bekleme süreleri veya potansiyel olarak yasaklamalar olacak.

Riot Games topluluğu dinledi ve bir kez daha geniş oyuncu kartlarını yükleme ekranlarında gösteriyor. Küçük yama ayrıca “Unreal Engine 4.26 ve 4.27’den Slate/UI için seçilmiş değişiklikleri ve hata düzeltmelerini entegre etti.” Tutulan bir nesneyi içeren yeteneklerin üçüncü şahısta yanlış görüntülenmesine neden olan bir hata da düzeltildi. Hayranlar bu değişikliği Skye, Sage, Jett, Yoru ve Reyna’da fark edecekler. Oyuncuların parti davetlerini spam yapmasına izin veren hata da giderildi.

Tam yama notlarını resmi VALORANT web sitesinde okuyabilirsiniz.

Yama notlarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR