Haberler

VALORANT Crimsonbeast(Kızıl Musibet) skin paketi duyuruldu!

VALORANT, oyuna en son eklenen Crimsonbeast silah kostüm paketini açıkladı.

Crimsonbeast kostümü, birçok ajana büyük ölçüde değişiklikler getiren ve Fracture haritasını yeniden işleyen Yama 5.07 ile birlikte geliyor. Bu değişiklikler, oyunun son kez büyük bir güncelleme aldığı VALORANT Champions İstanbul turnuvasından sonra geliyor.

Bu en yeni silah kostüm paketi, dört silah kaplaması ve siyah/turuncu renk düzenine sahip bir yakın dövüş silahı(Çekiç) içeriyor. Dört Crimsonbeast silah kaplaması Marshall, Sheriff, Judge ve Vandal silahlarını kapsıyor ve bıçak kaplaması iseThor’un çekicini andırıyor.

VALORANT

Valorleaks‘e göre, Kızıl Musibet kostümleri Premium katman olacak. Premium katman; Standart, Deluxe, Exclusive ve Ultra görünüm çeşitleri arasındaki VALORANT silah kostümlerinin orta noktasında yer alıyor. Crimsonbeast(Kızıl Musibet) görünümleri ayrı ayrı 1.775 VP olacak ve pakette bulunan çekiç 3.550 VP olacak. Premium katman olduğu için gelen bu bilgilere ve önceki paketlerden gelen bilgilere dayanarak, bu paketin tamamı 7.100 VP olması bekleniyor.

Diğer Premium katman görünümlerinden farklı olarak, Kızıl Musibet koleksiyonu, bireysel görünümler için ek renk varyantları içermeyecektir. Bu, kaplamaların siyah, turuncu ve kırmızı renklerle standart durumlarında kalacağı anlamına geliyor.

Alternatif renklere sahip olmayan Premium silah görünümlerinin bir başka örneği de Nebula görünümleridir. Nebula kaplamaları, Ağustos 2020’de Yama 1.06 ile birlikte piyasaya sürüldü. Bu kaplamalar galaksi temalıydı ve birlikte geldikleri mavi ve mor temadan başka renklere sahip değildi. Resmi VALORANT Twitter’a göre, Kızıl Musibet kostümleri 5 Ekim’de tüm mağazalarda olacak.

İlginizi Çekebilir: VALORANT: favori kaplama(kostüm) nasıl ayarlanır ve kullanılır?

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR