E-SPOR Haberler MOBA

2021 Dünya Şampiyonası çeyrek finallerinden sonra hala 6 pick’em tahmini devam ediyor

2021 League of Legends Dünya Şampiyonası’nın çeyrek final turu sona erdi ve her yıl düzenlenen Lolesports.com pick’em oyununda mükemmel başvuruları olan taraftarların sayısı azalıyor. Çeyrek final turunun sonunda, sadece altı pick’em gönderimi kaldı.

Geçen yıl, sadece sekiz pick’em oyuncusu tüm turnuvayı doğru tahmin etti. Kalan altı pick’em katılımcısından herhangi biri bu yılki Dünya Şampiyonasını mükemmel bir skorla tamamlamayı başarırsa, Lig’deki altı Ultimate kaplamanın hepsini alacaklar: DJ Sona, Elementalist Lux, Gun Goddess Miss Fortune, K/DA ALL OUT Seraphine, Pulsefire Ezreal ve Ruh Muhafızı Udyr.

Mükemmel pick’em oyuncularının altısı, bugün Gen.G ve Cloud9 arasındaki çeyrek final turunun son maçına girerken kusursuz tahminler yaptı. Hiçbiri Kuzey Amerika temsilcilerini zirveye çıkarmak için seçmedi.

Dünya Şampiyonası programında sadece üç maç kaldı. DWG KIA ve T1, 30 Ekim’de LCK Summer Split finalinin rövanş maçında karşı karşıya gelecek, LPL’den EDward Gaming ise 31 Ekim’de LCK’den Gen.G ile mücadele edecek. Bu iki yarı finalin galibi Maçlar 6 Kasım’da Dünya Şampiyonası finalinde karşılaşacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
25
0

Bir cevap yazın

X