Haberler Oyun-İş Dünyası

Riot, Imagine Dragons ve JID’yi içeren yeni Arcane şarkısını yayınladı!

Merakla beklenen League of Legends Netflix dizisi ‘Arcane ‘nin galasına iki haftadan az bir süre kaldı. Riot Games, heyecanı daha da artırmak için bugün olası bir müzik videosuyla birlikte “Enemy” adlı yeni bir şarkı yayınladı.

Video, hayranlara kurmalı bir maymunla oynamak için oturan genç Jinx’e bir bakış sunuyor. Oyuncağın canlanıp ondan uzaklaşmaya başladığını melankolik bir bakışla izliyor. Bu aynı zamanda önemlidir, çünkü aynı kurmalı maymun, “Get Jinxed” müzik videosunda yer almıştır.

Sanatçılara gelince, şarkı tanıdık bir isme sahip olacak. Grup, geçmişte Riot ile 2014 Dünya Şampiyonası tema şarkısı “Warriors” üzerinde çalışmıştı. Son yedi yılda, şarkının müzik videosu 335 milyon izlenme topladı ve tüm zamanların en ikonik Worlds temalarından biri haline geldi

Imagine Dragons’a Amerikalı rapçi JID katılacak. 30 yaşındaki yetenek J. Cole’s Dreamville Records ile sözleşme imzaladı ve Riot alanında ilk çıkışını yapacak. Ayrıca, bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan The Forever Story adlı yeni bir albüm üzerinde çalışıyor.

Riot’un son şarkısı 28 Ekim Perşembe günü 06:00 CT’de yayınlanacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
2
0

Bir cevap yazın

X