Genel Haberler

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları(22 Eylül)

Epic Games Store, dijital vitrinin harika haftalık ücretsiz oyun kampanyasını başlatmasının üzerinden üç yıldan fazla bir süre sonra, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Epic, ücretsiz oyun fırsatlarının en az 2022’nin sonuna kadar devam edeceğini onayladı. Epic her Perşembe Türkiye saati ile 18:00’da bir ila üç ücretsiz oyun dağıtıyor.

Ücretsiz oyunları almak için bir Epic Games hesabı ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu zamana kadar Epic, 100’den fazla oyun dağıttı ve dağıtmaya devam edecek gibi görünüyor. Karşınızda Epic Games’te bu hafta satın alabileceğiniz ücretsiz oyunlar!

İlginizi Çekebilir: Ubisoft oyunları Netflix için geliyor!

Epic Games’te bu haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games ücretsiz oyun

Şu andan itibaren 29 Eylül TSİ ile saat 18:00’a kadar Ark: Survival Evolved ve Goomhaven’ı ücretsiz talep edebilirsiniz. Ark: Survival Evolved, bilim kurgu unsurları ve bol miktarda dinozor içeren, büyük ölçüde popüler bir hayatta kalma oyunudur. Bu arada Gloomhaven, derinliği ve karmaşıklığı ile bilinen, beğenilen masa oyununun dijital bir versiyonudur.

Epic’te gelecek haftanın oyunları

Epic Games ücretsiz oyun

29 Eylül TSİ ile 18:00’dan itibaren, yaygın olarak DRL Simülatörü olarak adlandırılan The Drone Racing League Simulator‘u ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu simülasyon oyunu, gerçek drone aerodinamiği ve şaşırtıcı sayıda özelleştirme seçeneği sunarak, milyonlarca parça ve stil varlığından oluşan geniş bir envanteri kullanarak kendi drone’unuzu oluşturmanıza olanak tanır. DRL Simulator, platformlar arası çevrimiçi çok oyunculu ve skor tablolarına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR