Haberler

Ubisoft oyunları Netflix için geliyor!

Netflix şirketi aboneleri için oyun bölümünü geliştirmeye devam ederken, mobil oyun kitaplığını Ubisoft oyunlarıyla zenginleştirmeyi planlıyor.

Ubisoft Forward etkinliğinin dün bir parçası olarak geliştirici, Netflix Games için Valiant Hearts 2 (Ocak 2023), Mighty Quest 2 (2023) ve yeni bir Assassin’s Creed oyunu (tarih yok) dahil olmak üzere birden fazla oyun yayınladığını duyurdu. Bu oyunların hiçbiri için reklam veya uygulama içi satın alma olmayacak.

Ubisoft Netflix

Netflix’in oyun patronu Mike Verdu, Forward etkinliği sırasında bir videoda göründü. Ancak Ubisoft’un Netflix’in oyun kütüphanesi için çıkacak oyunları hakkında somut bir ayrıntı paylaşmadı.

Netflix, 2022’nin sonuna kadar aboneler için 50’den fazla oyun içeren bir kütüphaneye sahip olmayı hedefliyor ve Ubisoft gibi stüdyolarla ortaklık yapmak, şirketin bu noktaya gelmesine yardımcı olmanın bir yolu gibi görünüyor.

Ubisoft gibi büyük stüdyolarla ortaklığa ek olarak Netflix; Boss Fight Entertainment, Next Games ve Night School Studio gibi oyun stüdyolarını satın almakla meşguldü.

Ek olarak, Netflix ve Ubisoft, ilk olarak 2020’de duyurulan bir canlı aksiyon TV dizisi üzerinde birlikte çalışıyor.

İlginizi Çekebilir: Mafia Trilogy: Seri İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR