Uncategorized

Fortnite Dördüncü Doğum Günü Mücadeleleri Ücretsiz Kozmetiklerle Yayında!

Fortnite’ın dördüncü doğum gününü sınırlı süreli mücadeleler ve şenlikli yeni öğelerle kutlayın.

Doğum günün kutlu olsun, sevgili Fortnite. Epic’in kule savunma oyunu, battle royale oyununa dönüştü, metaverse öncüsü bu hafta sonu dördüncü yıldönümünü kutladı ve Fortnite dördüncü doğum günü mücadeleleri şimdi kutlamak için oyunda canlı. Satın alınacak bir şey yok, aynı zamanda sahip olunacak XP de yok. Bunun yerine, yeni bayram kozmetiklerinin kilidini açacaksınız. İşte tamamlamanız gereken tüm Fortnite doğum günü mücadeleleri ve bunu yaparak kazanacaklarınız.

Fortnite Dördüncü Doğum Günü Zorlukları

Tüm ücretsiz doğum günü kozmetik ürünlerini kazanmak için tamamlamanız gereken üç zorluk var. Onları herhangi bir sırayla yenebilirsin, ancak ne olursa olsun aynı sırayla ödüllerin kilidini açacaksın. Çünkü üç kozmetik, sırasıyla bir, iki ve üç doğum günü mücadelesini tamamlayarak kazanılır. Listeyi bitirmek için yapmanız gerekenler:

  • Doğum günü pastalarının önünde dans edin (4)
  • Doğum günü hediyeleri atın (4)
  • Doğum günü pastalarını farklı maçlarda tüketin (4)

Doğum günü pastalarının önünde dans etmek için, adlandırılmış dört yere gidin. Hemen bir tanesine atlamak ve üçe daha geçmek tek bir turda yapılabilir, ancak yine de en az dört maç oynamanız ve yine de her birinde kek yemeniz gerekecek, bunu herhangi bir büyük keki çevreleyen kek dilimlerini kullanarak yapabilirsiniz. Sanırım pastanı alıp ona da bir vuruş yapman gerekecek.

Son zorluk, doğum günü hediyeleri atmanızı gerektirir. Bunları rastgele ganimet olarak bulacaksınız, ancak bunu yapmak için yalnızca 27 Eylül Pazartesi gecesine kadar vaktiniz var. Bundan sonra, tüm bu doğum günü eşyaları ve zorlukları elde edilemez hale gelecek, bu yüzden daha fazla Fortnite ücretsiz eşyası imrendiğiniz bir şeyse bu hafta sonu onları almayı unutmayın.

Doğum günü kozmetiği, her biri cömert dilim mor pastalarla süslenmiş dördüncü doğum günü çıkartması, kazma ve sırt süsünü içerir. Bu zorluklar, geçen yılki doğum günü etkinliğindekilerle neredeyse aynı, bu nedenle bu zorlukların bundan bir yıl sonra da geri gelmesini beklemek güvenli. Yıllık koleksiyonu kaçırmamak için hafta sonu buradayken onları kaçırmayın.

Bu arada, Eddie Brock görünümü ve sorunlu XP kazanımları gibi bu hafta Fortnite’da yeni olan diğer her şeye dikkat edin.

Kaynak

38
21
44
8
46
1
1
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X